Lietuvos moterų rinktinė viešnagę Turkijoje baigė pralaimėjimu Rusijai

2017-06-04

moterų rinktinėLietuvos moterų rankinio rinktinė pralaimėjimu baigė viešnagę Turkijoje ir jau šiandien parvyksta į Lietuvą. Paskutinėse draugiško turnyro rungtynėse Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė nusileido rusaitėms triuškinamu rezultatu 12:30 (5:11).

Jau nuo pirmųjų susitikimo minučių Lietuvos rankininkės leido atitrūkti Rusijos rinktinei ir susikurti solidų pranašumą (1:9) ir kontroliuoti rungtynių eigą. Tiesa, pirmojo kėlinio metu Lietuvos rinktinės gynyba dirbo gana neblogai ir į savuosius vartus mūsiškės praleido tik 11 įvarčių, tačiau puolime pralaužti varžovių gynybinių užtvarų mūsų rinktinei nepavyko.

Antrojo kėlinio pradžioje buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 5 įvarčių (6:11), tačiau tuomet prabilo Rusijos toliašaudė artilerija ir prieš ją lietuvaitės jau nieko negalėjo pastatyti. Susitikimą Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė prieš olimpines čempiones pralaimėjo rezultatu 12:30 ir taip užbaigė savo pasirodymą Turkijoje.

Per tris dienas vykusi turnyrą Lietuvos rinktinė iškovojo vieną pergalę ir patyrė du pralaimėjimus. Pirmąją varžybų dieną nugalėtos buvo Turkijos rankininkės 27:26, vėliau sekė pralaimėjimai makedonėms 24:31 ir rusėms 12:30.