Lietuvos moterų rinktinės vyriausiasis treneris Bo Miltonas Andersonas: „Grupė stipri, tačiau labai intriguojanti“

2017-04-21

1323|851|Unbekannt|Bietigheim: Pressekonferenz bei Olymp: SG BBM Bietigheim bekommt einen neuen Trainer. ...

Šiandien Paryžiuje buvo ištraukti 2018 – ųjų metų Europos moterų čempionato paskutiniojo atrankos etapo burtai. Atrankoje iš viso dalyvaus 28 komandos, suskirstytos į 7 grupes po 4 rinktines. Į kitą etapą pateks dvi pirmosios kiekvienos grupės rinktinės bei geriausia visų grupių trečioji komanda.

Lietuvos rinktinė pateko į šeštąją atrankos grupę, kurioje be mūsų merginų dar bus Turkijos, Vokietijos bei Ispanijos rinktinės.  Su Turkijos rinktine mūsų merginos jau yra suplanavusios draugiškas rungtynes birželio mėnesį svečiuose, todėl ši komanda bus puikiai pažįstama mūsų rinktinei.

Po burtų traukimo ceremonijos vyriausiasis  Lietuvos moterų rinktinės treneris Bo Miltonas Andersonas teigė, jog grupė nors ir stipri, tačiau labai intriguojanti: „Nors patekome į tikrai stiprią grupę, tačiau burtais esu patenkintas, kadangi laukia daug įdomių mačų. Ispanija yra aukščiausios klasės komanda, kurios sudėtyje daug patyrusių rankininkių. Šios rinktinės stiprioji pusė visuomet yra gynyba ir žaisti su jomis bus labai sudėtinga. Vokietijos rinktinė pastaruoju metu išgyvena kartų kaitą, tačiau ši komanda jau yra parodžiusi, kad gali žaisti labai gerai. Europos čempionate gruodį jos grupės etape jau sugebėjo aplenkti tokias rinktines kaip Prancūzija ir Olandija. Tad abejoti atsinaujinusios vokiečių rinktinės potencialu nereikėtų.  Kalbant apie Turkijos rinktinė reikėtų paminėti, jog jai vadovauja naujas ekipos treneris. Daugiau apie šią rinktinę bus galima pasakyti po to, kai ji sužais Pasaulio čempionato atrankos rungtynes birželį, tačiau aišku, jog tai komanda, kurios pagrindinės žaidėjos yra vyresnio amžiaus ir turi per savo karjerą sukaupę daug patirties.“

Varžybų rezultatai