Lietuvos rankinio federacija turi naują stiprų partnerį

2015-01-21

NABLietuvos rankinio federacijos (LRF) atstovai trečiadienio popietę pasirašė bendradarbiavimo sutartį su viena stipriausių įmonių Lietuvoje – UAB „9999 LT“. Naujasis LRF partneris prekiauja investicinio aukso ir sidabro luitais, monetomis, medaliais bei gamina įvairius autorinius žiedus.

„9999 LT“ įmonės direktorius Algerdas Urbonavičius, anksčiau pats žaidęs rankinį, pripažino, kad ši sporto šaka jam itin artima. Pasak A. Urbonavičiaus, noras prisidėti prie jaunimo užimtumo ir nulėmė apsisprendimą dėl partnerystės: „Mes džiaugiamės, kad turime galimybę padėti Lietuvos sportininkams tobulėti bei siekti užsibrėžtų tikslų. Taip pat viliamės, kad geri rezultatai pritrauks dar daugiau jaunų žmonių į sporto sales ir leis jiems turiningai bei aktyviai leisti laisvalaikį.”

LRF generalinis sekretorius Miglius Astrauskas taip pat neslėpė džiaugsmo pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi su stabilia įmone, kuri vykdo veiklą, susijusią su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais.

Anot M. Astrausko, džiaugsmą kelia ne tik pradėta nauja partnerystė, tačiau ir sėkmingai bei kryptingai nuveikiami darbai federacijoje: „Itin malonu, jog mūsų ir partnerių nuomonės sutapo dėl sporto misijos šalyje, kad ne vien rezultatas svarbu, tačiau ir su jaunimo auklėjimu, švietimu susijusi veikla, kurią mes skatiname per sportą. Suprantama, jog parama mums bus labai naudinga ir palengvins tam tikrų tikslų įgyvendinimą. Dirbti tampa dar maloniau, kai matai, jog federacijos darbuotojų įdėtos pastangos duoda saldžių vaisių. Tikimės, kad mūsų partnerių ratas dar plėsis ir atsiras norinčių prisidėti prie jaunimo ugdymo bei prie rankinio sporto šakos masiškumo ar sportininkų meistriškumo lygio didinimo. Šiek tiek gaila, jog ne visos problemos sprendžiasi greitai. Efektyvesnei federacijos veiklai užtikrinti labai padėtų išspręstas federacijos prezidento klausimas. Vis dar intensyviai ieškome tinkamo žmogaus, kuris galėtų užimti garbingas prezidento pareigas.“

Primename, jog nuo 2013-ųjų metų gruodžio mėnesio LRF prezidento pareigas eina Antanas Skarbalius, kuris pakeitė dabartinį Kūno Kultūros ir Sporto Departamento (KKSD) generalinį direktorių Edį Urbanavičių.

Varžybų rezultatai