Lietuvos rankinio federacijos prezidento laiškas

2016-11-09

Šiek tiek atslūgus emocijoms po nuostabios mūsų rankininkų pergalės Europos čempionato atrankoje prieš Norvegiją, į šią situaciją norisi ir toliau žvelgti pozityviai, bet objektyviai. Dar kartą sveikinu ir labai didžiuojuosi mūsų rankininkais, treneriais ir visu aptarnaujančiu personalu, kurie kabinosi nagais į pergalę ir ją pelnytai pasiekė.paveikslelis-113795-any630x500

Šios rungtynės buvo akivaizdus įrodymas to, kad nors aikštelėje kovoja žaidėjai, bet pasiektas rezultatas buvo tiesioginis visos rankinio šeimos indėlis. Ir net neabejoju, kad kiekvienas savyje tai jautė – net ir tas abejingas stebėtojas, kuris mačui įsibėgėjus entuziastingai plakė armonikėle, šūksniais ir plojimais palaikė saviškius, ir tokiu būdu šiltai buvo priimtas į didelę, vieningą ir ištikimą rankinio šeimyną. Sirgaliai buvo nerealūs. Tą pripažino žaidėjai, treneriai bei mūsų Lietuvos rankinio federacija. Tai reiškia, kad jūs – tiesioginė sėkmės dalis. Milžiniškas ačiū ir Klaipėdos „Dragūno” merginoms už parodytą profesionalumą, šypsenas ir, žinoma, šiurpuliukus sukėlusį šokį su Lietuvos vėliavos spalvomis.

Apskritai, tą vakarą arenoje šurmuliavo tikras rankinio festivalis. Buvo sukurta šventė ir tiems, kurie šį sportą žino puikiai, ir tiems, kurie atvyko su juo susipažinti pirmąkart. Labai noriu padėkoti U-17 merginų rankinio rinktinei (2017 metų vasarą dalyvausiančiai Europos čempionate Klaipėdoje), kuri išradingai sirgaliams pristatė save bei pasiūlė pabandyti įmesti įvartį komandos vartininkei. Merginos noriai ir nuoširdžiai bendravo su visais, nes toks yra rankinio sportas – kietas aikštelėje, tačiau labai šiltas ir žemiškas už jos ribų.

Šis festivalis nebūtų įvykęs be mūsų rėmėjų ir partnerių. Dėkoju „Select” ir „Trimona” už neslystančius iš rankų kamuolius. „Hummel” už neplyštančias aprangas. „Impuls” ir „Maistas Sportui” už augančius bicepsus. „Berlin Chemie Menarini Baltic“ už sveikus žaidėjus. Mineraliniam vandeniui „Akvilė” už tai, kad žaidėjų nekamuoja troškulys. „Energijos tiekimui” už neišsenkančias komandos baterijas. „Park Inn” už patogias lovas bei gausius pusryčius. „Siemens” arenai už šiltą priėmimą. Nacionaliniam aukso bankui už iki ausų laimingu padarytą sirgalių, kuris laimėjo aukso luitą. „Ciakimba.lt” už armonikėles ir vieną smagiausių mano paties matytų žaidimų sirgaliams per ilgąją pertrauką. 

Dėkoju visam organizaciniam komitetui, visiems bent piršteliu prisidedantiems prie rankinio sporto Lietuvoje. Jūsų sunkus darbas tikrai nelieka nepastebėtas, nes darote milžiniškus dalykus.

Noriu pabrėžti, kad mūsų rankinio šeimyna – atvira visiems, tad Į traukinį įšokti niekada nevėlu. O įšokti tikrai kviečiu, nes noriu, kad dar šviesesne rankinio ateitimi džiaugtųsi kuo daugiau žmonių.

Ačiū,

Donatas Pasvenskas

Lietuvos rankinio federacijos prezidentas

Varžybų rezultatai