Lietuvos rinktinė nepaliko vilčių belgams

2017-05-07

lietuva belgijaLietuvos vyrų rankinio rinktinė pasiekė svarbią pergalę atrankoje į 2018-ųjų metų Europos pirmenybes Zagrebe. Antrose iš eilės rungtynėse mūsų nacionalinei vyrų komandai pavyko ir vėl nugalėti belgus rezultatu 33:28 (18:11) ir taip šoktelėti į antrąją vietą grupėje.

Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių Lietuvos rankininkai parodė, jog prieš susitikimą puikiai išanalizavo varžovų žaidimo stilių ir šovė į priekį. Įpusėjus pirmajam kėliniui lietuvių persvara jau siekė 8 įvarčius (11:3). Vėliau žaidimas kiek apsilygino ir į ilgąją pertrauką komandos ilsėtis išėjo Lietuvai pirmaujant 18:11.

rašimasNors po ilgosios pertraukos belgai dar bandė kibti į atlapus mūsų rinktinei, tačiau drausmingai žaidę lietuvaičiai arčiau 4 įvarčių distancijos taip oponentų ir neprisileido. Universaliai puolime ir drausmingai gynyboje žaidusi Lietuvos rinktinė šventė pergalę rezultatu 33:28.

Po rungtynių vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris teigė: „Galima sakyti, jog tikrai pavyko puikiai išanalizuoti varžovų žaidimą ir tai padėjo švęsti pergalę. Aišku, tai yra tik dar vienas žingsnis tikslo link ir mūsų laukia dar dvi žūtbūtinės kovos su prancūzais ir norvegais.“

Jonas Truchanovičius tvirtino, jog pergalę nulėmė gera ekipos gynyba: „Pirmajame kėlinyje tikrai puikiai apsigynėme, būtent dėl to ir atitrūkome. Antrajame jau buvo sunkiau, tačiau to darbo, kurį padarėme užteko šiandien iškovoti pergalei, o tai yra svarbiausia“
Lietuva: Jonas Truchanovičius 6 įvarčiai, Aidenas Malašinskas 4, Valdas Drabavičius 4, Gerdas Babarskas 3, Skirmantas Plėta 3, Tadas Stankevičius 3, Mindaugas Dumčius 3, Benas Petreikis 2, Mindaugas Urbonas 1, Vilius Rašimas 1, Lukas Simėnas 1, Giedrius Morkūnas 1, Edvinas Vorobjovas 1.