Lietuvos studentų rankinio čempionate baigėsi grupių etapas

2016-12-14

lsaLietuvos studentų rankinio čempionate baigėsi grupės etapas, po kurio paaiškėjo kurie universitetai pateko į finalinio ketverto varžybas. Keturios stipriausios Lietuvos universitetų ekipos varžysis kovo 25-26 dienomis Kaune Lietuvos veterinarijos akademijos salėje.

A grupėje dėl patekimo į finalinį ketvertą varžėsi LSU, KTU bei ASU ekipos. Lietuvos sporto universiteto komanda nesunkiai susidorojo su abiem savo varžovais ir grupėje užėmė pirmąją vietą. Aleksandro Stulginskio universiteto ekipą jie įveikė rezultatu 47:29, o Kauno technologijos universiteto rankininkus sugebėjo nugalėti 46:32. Dėl antrosios vietos grupėje ir tuo pačiu patekimo į pusfinalį ginklus surėmė ASU bei KTU ekipos. Technologijos universiteto rankininkai 36:29 įveikė savo varžovus ir prasiskynė kelią į finalinį ketvertą.

B grupėje taipogi buvo aiškus lyderis. Juo tapo Klaipėdos universitetas, kuris LEU rankininkus įveikė rezultatu 53:34, o VU ekipą nugalėjo 48:36.  Dėl antrosios vietos grupėje susikovė du Vilniaus universitetai. Pergalę šiose rungtynėse gana nesunkiai pasiekė LEU rankininkai, kurie VU ekipą nugalėjo 44:31.

Po grupės etapo tapo aišku, jog pirmajame pusfinalyje susikaus KU ir KTU rankinio komandos, o antrajame pusfinalyje jėgas išmėgins LSU ir LEU rankininkai.