Lietuvos vyrų rankinio I lyga: prasidėjo aštuntfinalio kovos (statistika)

2015-02-23

Prasidėjo Lietuvos vyrų rankinio I lygos atkrintamosios varžybos – pirmąsias pergales aštuntfinalio susitikimuose šventė visos namuose rungtyniavusios ekipos: Kauno technologijos universitetas (KTU), Šalčininkų „Sokol” ir Elektrėnų „RK Energija- ESSM“.

Rezultatai ir statistika:

KTU (reguliariojo čempionato A pogrupyje užimta III vieta) – Panevėžio SVM (B pogrupyje VI vieta) – 34:28 (19:17);

KTU komandą į pergalę vedė Mindaugas Urbas, įmetęs 8 (1 iš 7 m) įvarčius, 6 pridėjo Paulius Variakojis, 5 – Kęstutis Juodola, po 4 – Laurynas Kudakas ir Ignas Grigas.

Iš Panevėžio rankininkų išsiskyrė Lukas Vanagas, įmetęs 10 įvarčių, Gytis Šmantauskas pridėjo 7, Tomas Valiulis – 5 įv.  

Elektrėnų „RK Energija- ESSM“ (A pogrupyje IV vieta) – Alytaus SRC „Almeida-Stronglasas” (B pogrupyje V vieta) – 37:33 (20:17);

Elektrėnų komandos gretose išsiskyrė 8 įvarčius įmetęs Ignas Valiušis, 7 pridėjo Lukas Tartėnas, po 4 – Tadas Karpavičius, Deividas Petrauskas ir Mindaugas Sladkevičius.

Alytaus komandai Tomas Straigys įmetė 11 įvarčių, Ernestas Milius – 7, Martynas Sabaitis – 5 įv.

Šalčininkų „Sokol” (B pogrupyje IV vieta) – Tauragės „Šiltaura-SM” (A pogrupyje V vieta) – 34:29;

Aštuntfinalyje yra kovojama iki dviejų pergalių. Atsakomosios rungtynės vyks kovo 8 dieną. Jei reikės trečiųjų rungtynių, jos vyks kovo 15 d.

Priminsime, kad 2014-2015 metų Lietuvos vyrų rankinio I lygos čempionate varžosi 11 komandų.

Jos kovas pradėjo susiskirsčiusios į A (5 komandos) ir B (6 komandos) pogrupius.

Ketvirtfinalio kovos prasidės nuo kovo 22 dienos.

Būsimųjų savo varžovų jau laukia į ketvirtfinalį be kovos patekusios penkios geriausios čempionato ekipos. Iš A pogrupio dvi komandos: Klaipėdos „Universitetas-Dragūnas (I vieta) ir Kauno LSU FRK „Atletas-Gaja” (II vieta) bei iš B pogrupio trys komandos: pralaimėjimo kartėlio vieninteliai nepatyrę Panevėžio „KKSC-Grifas” rankininkai (I vieta), Molėtų SK „Molėtai” (II vieta) ir Vilniaus LEU-VHC-SM „Tauras” (III vieta).

Ketvirtfinalyje, kaip ir aštuntfinalyje, kovojama iki dviejų pergalių.

2015 metų balandžio 25-26 dienomis vyks finalo ketverto varžybos viename kuriame nors Lietuvos mieste. Pusfinaliai ir finalas vyks iš vienų rungtynių.

2014-2015 metų Lietuvos vyrų rankinio čempionato I-osios lygos

TVARKARAŠTIS, REZULTATAI IR TOLESNĖ VARŽYBŲ SISTEMA

 

Nr.

Data

Laikas

SALĖ

KOMANDOS

Rezultatas

I etapas

A01

2014.10.12

14.00

SM

„RK Energija”-ESSM – LSU FRK „Atletas-Gaja”

25:43 (13:27)

A02

2014.10.12

14.00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SM” – KTU

20:32 (9:14)

B01

2014.10.12

15.00

LEU

LEU-VHC-SM „Tauras” – Šalčininkų „Sokol”

30:25 (14:14)

B02

2014.10.12

12.00

KKSC

Panevėžio SVM – Molėtų SK „Molėtai”

27:38 (13:19)

B03

2014.10.11

15.00

SRC

SRC „Almeida-Stronglasas” – Panevėžio KKSC-„Grifas”

26:40 (13:19)

A03

2014.10.19

14.00

KTU

KTU – „RK Energija”-ESSM

36:30 (17:13)

A04

2014.10.19

13.00

Maniežas

LSU FRK „Atletas-Gaja” – „Universitetas-Dragūnas”

28:24 (16:11)

B04

2014.10.17

17.00

SRC

SRC „Almeida-Stronglasas” – LEU-VHC-SM „Tauras”

23:27 (13:19)

B05

2014.10.19

12.00

KKSC

Panevėžio KKSC-„Grifas” – Panevėžio SVM

40:23 (19:13)

B06

2014.10.19

14.00

SA

Molėtų SK „Molėtai” – Šalčininkų „Sokol”

30:23 (14:11)

A05

2014.11.09

14.00

KKRC

„Universitetas-Dragūnas” – KTU

37:27 (20:12)

A06

2014.11.09

14.00

SM

„RK Energija”-ESSM – Tauragės „Šiltaura-SM”

37:29 (21:17)

B07

2014.11.09

13.00

Tauras

LEU-VHC-SM „Tauras” – Molėtų SK „Molėtai”

34:36 (13:18)

B08

2014.11.09

13.00

A.R. SM

Šalčininkų „Sokol” – Panevėžio KKSC-„Grifas”

26:27 (11:14)

B09

2014.11.09

12.00

KKSC

Panevėžio SVM – SRC „Almeida-Stronglasas”

28:29 (12:15

A07

2014.11.05

19.00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SM” – „Universitetas-Dragūnas”

23:32 (11:13)

A08

2014.11.16

14.00

KTU

KTU – LSU FRK „Atletas-Gaja”

30:29 (16:13)

B10

2014.11.16

12.00

KKSC

Panevėžio SVM – LEU-VHC-SM „Tauras”

20:32 (10:13)

B11

2014.11.16

12.00

SRC

SRC „Almeida-Stronglasas” – Šalčininkų „Sokol”

26:36 (13:19)

B12

2014.11.16

14.00

KKSC

Panevėžio KKSC-„Grifas” – Molėtų SK „Molėtai”

37:32 (20:15)

A09

2014.11.23

13.00

Maniežas

LSU FRK „Atletas-Gaja” – Tauragės „Šiltaura-SM”

33:22 (16:8)

A10

2015.02.08

14.00

KKRC

„Universitetas-Dragūnas” – „RK Energija”-ESSM

45:29 (25:17)

B13

2014.11.23

13.00

Tauras

LEU-VHC-SM „Tauras” – Panevėžio KKSC-„Grifas”

24:27 (10:13)

B14

2014.11.23

14.00

SA

Molėtų SK „Molėtai” – SRC „Almeida-Stronglasas”

37:26 (17:11)

B15

2014.11.23

14.00

A.R. SM

Šalčininkų „Sokol” – Panevėžio SVM

36:30 (19:13)

A11

2014.12.07

13.00

Maniežas

LSU FRK „Atletas-Gaja” – „RK Energija”-ESSM

35:32 (21:14)

A12

2014.12.07

14.00

KTU

KTU – Tauragės „Šiltaura-SM”

34:22 (15:11)

B16

2014.12.07

14.00

A.R. SM

Šalčininkų „Sokol” – LEU-VHC-SM „Tauras”

28:30 (13:17)

B17

2014.12.07

14.00

SA

Molėtų SK „Molėtai” –Panevėžio SVM

32:27 (15:13)

B18

2014.12.07

13.00

KKSC

KKSC-„Grifas” – SRC „Almeida-Stronglasas”

41:11 (16:5)

A13

2014.12.14

14.00

SM

„RK Energija”-ESSM – KTU

32:32 (15:17)

A14

2014.12.14

14.00

KKRC

„Universitetas-Dragūnas” – LSU FRK „Atletas-Gaja”

38:31 (19:21)

B19

2014.12.11

17.20

LEU

LEU-VHC-SM „Tauras” – SRC „Almeida-Stronglasas”

36:24 (15:13)

B20

2014.12.14

12.00

KKSC

Panevėžio SVM – Panevėžio KKSC-„Grifas”

23:25 (14:14)

B21

2014.12.14

14.00

A.R. SM

Šalčininkų „Sokol” – Molėtų SK „Molėtai”

42:34 (17:17)

A15

2015.02.01

14.00

KTU

KTU – „Universitetas-Dragūnas”

 37:25 (19:10)

A16

2015.01.18

14.00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SM” – „RK Energija”-ESSM

 28:30 (13:15)

B22

2015.01.18

14.00

SA

Molėtų SK „Molėtai” – LEU-VHC-SM „Tauras”

 28:26 (15:15)

B23

2015.01.18

13.00

KKSC

Panevėžio KKSC-„Grifas” – Šalčininkų „Sokol”

 31:31 (16:16)

B24

2015.01.17

12.00

SRC

SRC „Almeida-Stronglasas” – Panevėžio SVM

 38:27 (21:14)

A17

2015.01.25

14.00

KKRC

„Universitetas-Dragūnas” – Tauragės „Šiltaura-SM”

 44:23 (22:10)

A18

2015.01.25

13.00

Maniežas

LSU FRK „Atletas-Gaja” – KTU

 31:23 (13:12)

B25

2015.01.25

13.00

Tauras

LEU-VHC-SM „Tauras” – Panevėžio SVM

 32:26 (18:15)

B26

2015.01.25

14.00

A.R. SM

Šalčininkų „Sokol” – SRC „Almeida-Stronglasas”

 39:33 (18:15)

B27

2015.01.25

14.00

SA

Molėtų SK „Molėtai” – Panevėžio KKSC-„Grifas”

 25:40 (12:19)

A19

2015.02.08

14.00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SM” – LSU FRK „Atletas-Gaja”

27:27 (14:10)

A20

2014.11.30

14.00

SM

„RK Energija”-ESSM – „Universitetas-Dragūnas”

34:43 (16:20)

B28

2015.02.08

14.00

KKSC

Panevėžio KKSC-„Grifas” – LEU-VHC-SM „Tauras”

32:24 (16:14)

B29

2015.02.08

14.00

SRC

SRC „Almeida-Stronglasas” – Molėtų SK „Molėtai”

26:27 (13:14)

B30

2015.02.08

12.00

KKSC

Panevėžio SVM – Šalčininkų „Sokol”

35:34 (16:19)

II etapas

Aštunfinalis

AB1

2015.02.22

00.00

 

KTU – Panevėžio SVM

34:28 (19:17)

AB2

2015.02.22

00.00

 

Šalčininkų „Sokol” – Tauragės „Šiltaura-SM”

 34:29

AB3

2015.02.22

00.00

 

„RK Energija”-ESSM – SRC „Almeida-Stronglasas”

 37:33 (20:17)

AB4

2015.03.08

00.00

 

Panevėžio SVM – KTU

 

AB5

2015.03.08

00.00

 

Tauragės „Šiltaura-SM” – Šalčininkų „Sokol”

 

AB6

2015.03.08

00.00

 

SRC „Almeida-Stronglasas” – „RK Energija”-ESSM

 

AB7

2015.03.15

00.00

 

KTU – Panevėžio SVM (jeigu reikės)

 

AB8

2015.03.15

00.00

 

Šalčininkų „Sokol” – Tauragės „Šiltaura-SM” (jeigu reikės)

 

AB9

2015.03.15

00.00

 

„RK Energija”-ESSM – SRC „Almeida-Stronglasas”(jeigu reikės)

 

Ketvirtfinalis

AB10

2015.03.22

00.00

 

K1. A1 – B4-A5 nugalėtojas

 

AB11

2015.03.22

00.00

 

K2. B1 – A4-B5 nugalėtojas

 

AB12

2015.03.22

00.00

 

                     K3. A2 – B3

 

AB13

2015.03.22

00.00

 

K4. B2 – A3-B6 nugalėtojas

 

AB14

2015.04.11

00.00

 

K1. B4-A5 nugalėtojas – A1

 

AB15

2015.04.11

00.00

 

K2. A4-B5 nugalėtojas – B1

 

AB16

2015.04.11

00.00

 

                     K.3 B3 – A2

 

AB17

2015.04.11

00.00

 

K4. A3-B6 nugalėtojas – B2

 

AB18

2015.04.19

00.00

 

K1. A1 – B4-A5 nugalėtojas (jeigu reikės)

 

AB19

2015.04.19

00.00

 

K2. B1 – A4-B5 nugalėtojas (jeigu reikės)

 

AB20

2015.04.19

00.00

 

           K3. A2 – B3 (jeigu reikės)

 

AB21

2015.04.19

00.00

 

K4. B2 – A3-B6 nugalėtojas (jeigu reikės)

 

III etapas

Finalinis ketvertas

AB22

2015.04.25

00.00

 

Pusfinalis P1.: K1 nugalėtojas – K4 nugalėtojas

 

AB23

2015.04.25

00.00

 

Pusfinalis P2.: K2 nugalėtojas – K3 nugalėtojas

 

AB24

2015.04.26

00.00

 

Dėl 3 vietos: P1 pralaimėtojas – P2 pralaimėtojas

 

AB25

2015.04.26

00.00

 

Dėl 1 vietos: P1 laimėtojas – P2 laimėtojas

 

 

REGULIARAUS ČEMPIONATO TURNYRO LENTELĖS

A GRUPĖ

Eil.

Nr.

KOMANDA

1

2

3

4

5

Įvarčiai

+ / –

TAŠKAI

VIETA

1.

Klaipėdos „Universitetas/Dragūnas”

24:28

0

38:31

2

37:27

2

25:37

0

32:23

2

44:23

2

43:34

2

45:29

2

288:232

56

12

I

2.

Kauno LSU FRK „Atletas-Gaja”

28:24

2

31:38

0

29:30

0

31:23

2

33:22

2

27:27

1

43:25

2

35:32

2

257:221

36

11

II

3.

Kauno Technologijos Universitetas

27:37

0

37:25

2

30:29

2

23:31

0

32:20

2

34:22

2

36:30

2

32:32

1

251:226

25

11

III

4.

Tauragės

„Šiltaura-SM”

23:32

0

23:44

0

22:33

0

27:27

1

20:32

0

22:34

0

29:37

0

28:30

0

194:269

-75

1

V

5.

Elektrėnų

„RK Energija”-ESSM

34:43

0

29:45

0

25:43

0

32:35

0

30:36

0

32:32

1

37:29

2

30:28

2

249:285

-36

5

IV

B GRUPĖ

Eil.

Nr.

KOMANDA

1

2

3

4

5

6

Įvarčiai

+ / –

TAŠKAI

VIETA

1.

Šalčininkų

„Sokol”

23:30

0

42:34

2

26:27

0

31:31

1

36:26

2

39:33

2

36:31

2

34:35

0

25:30

0

28:30

0

320:307

13

9

IV

2.

Molėtų

SK „Molėtai”

30:23

2

34:42

0

32:37

0

25:40

0

37:26

2

27:26

2

38:27

2

32:27

2

36:34

2

28:26

2

319:308

11

14

II

3.

Panevėžio KKSC-„Grifas”

27:26

2

31:31

1

37:32

2

40:25

2

40:26

2

41:11

2

40:23

2

25:23

2

27:24

2

32:24

2

340:245

95

19

I

4.

Alytaus

SRC„Almeida-Stronglasas”

26:36

0

33:39

0

26:37

0

26:40

0

11:41

0

29:28

2

38:27

2

23:27

0

24:36

0

226:314

-88

4

V

5.

Panevėžio

Sporto vidurinė mokykla

31:36

0

35:34

2

27:38

0

27:32

0

23:40

0

23:25

0

28:29

0

27:38

0

20:32

0

26:32

0

267:336

-69

2

VI

6.

Vilniaus

LEU-VHC-SM „Tauras”

30:25

2

30:28

2

34:36

0

26:28

0

24:27

0

24:32

0

27:23

2

36:24

2

32:20

2

32:26

2

295:269

26

12

III

Varžybų rezultatai
Europos rankinio federacijos iššūkio taurė
2018
11.17
HC Dukla Praha
Kauno "Ažuolas - KTU"
27
20
2018
11.17
Vilniaus VHC "Šviesa"
HK Bodo
35
23
2018
11.17
HC Gomel
Kauno "Acme - Žalgiris - 2"
30
26
2018
11.18
Kauno "Ažuolas - KTU"
HC Dukla Praha
18:00