Lietuvos vyrų rankinio I lygos aštuntfinalyje – liejosi aistros

2015-03-11

Lietuvos vyrų rankinio I lygos atkrintamosios varžybos kelia itin daug intrigų ir emocijų – viename iš aštuntfinalio kovų į atlapus kibo skirtingų komandų atstovai. Tai įvyko Tauragėje, kai antrąsias aštuntfinalio rungtynes žaidė Tauragės „Šiltaura-SM“ ir Šalčininkų „Sokol“ komandos. 24 rungtynių minutę muštynės kilo tarp tauragiškio Modesto Načio ir Šalčininkų komandos žaidėjo Valdemaro Novickio. Žaidėjai buvo diskvalifikuoti su rašytiniu raportu dėl ypatingai nesportinio elgesio, nukreipto vienas prieš kitą.

Likusį rungtynių laiką komandos vertėsi be šių žaidėjų, o dvikovą rezultatu 32:30 (14:15) laimėjo Šalčininkų atstovai. Jie ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį, seriją iki dviejų pergalių laimėję rezultatu 2:0. Priminsime, kad pirmoji šių komandų akistata baigėsi rezultatu 34:29 (13:15).

Taip pat kelialapį į ketvirtfinalį iškovojo ir Elektrėnų „RK Energija- ESSM“ ekipa, kuri aštuntfinalio seriją prieš Alytaus SRC „Almeida-Stronglasas” ekipą laimėjo sausu rezultatu 2:0.

Pirmosios rungtynės Elektrėnuose baigėsi rezultatu – 37:33 (20:17) aikštės šeimininkų naudai, o atsakomosios rungtynės taip pat pažymėtos elektrėniškių triumfu – 32:28 (16:14).

Trečiajai aštuntfinalio porai – KTU ir Panevėžio SVM – nugalėtoją išsiaiškinti prireiks trečiųjų rungtynių. Pirmoji jų akistata, vykusi Kaune, baigėsi KTU ekipos pergale rezultatu 34:28 (19:17), antrose rungtynėse revanšą jau pasiekė – 29:24 (12:10) ir serijos rezultatą (1:1) išlygino namuose rungtyniavę panevėžiečiai. Lemiama dvikova, po kurios paaiškės paskutinis ketvirtfinalio dalyvis, vyks kovo 15 dieną (sekmadienį) 14 val. KTU aikštėje.

Priminsime, kad 2014-2015 metų Lietuvos vyrų rankinio I lygos čempionatą pradėjo 11 komandų.

Jos kovas pradėjo susiskirsčiusios į A (5 komandos) ir B (6 komandos) pogrupius.

Ketvirtfinalio kovos prasidės nuo kovo 22 dienos.

Jau žinomos trys iš keturių ketvirtfinalio poros:

„Universitetas-Dragūnas”  – Šalčininkų „Sokol”;
Panevėžio KKSC-„Grifas”  – „RK Energija-ESSM“;
LSU FRK „Atletas-Gaja” – LEU-VHC-SM „Tauras”;
SK „Molėtai” susitiks ketvirtfinalyje susitiks su A3-B6 nugalėtoju;

Po pirmojo etapo į ketvirtfinalį pateko penkios geriausios čempionato ekipos. Iš A pogrupio dvi komandos: Klaipėdos „Universitetas-Dragūnas (I vieta) ir Kauno LSU FRK „Atletas-Gaja” (II vieta) bei iš B pogrupio trys komandos: pralaimėjimo kartėlio vieninteliai nepatyrę Panevėžio „KKSC-Grifas” rankininkai (I vieta), Molėtų SK „Molėtai” (II vieta) ir Vilniaus LEU-VHC-SM „Tauras” (III vieta).

Ketvirtfinalyje, kaip ir aštuntfinalyje, bus kovojama iki dviejų pergalių.

2015 metų balandžio 25-26 dienomis vyks finalo ketverto varžybos. Pusfinaliai ir finalas vyks iš vienų rungtynių.

 2014-2015 metų Lietuvos vyrų rankinio čempionato I-osios lygos

TVARKARAŠTIS, REZULTATAI IR TOLESNĖ VARŽYBŲ SISTEMA

 

Nr.

Data

Laikas

SALĖ

KOMANDOS

Rezultatas

I etapas

A01

2014.10.12

14.00

SM

„RK Energija”-ESSM – LSU FRK „Atletas-Gaja”

25:43 (13:27)

A02

2014.10.12

14.00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SM” – KTU

20:32 (9:14)

B01

2014.10.12

15.00

LEU

LEU-VHC-SM „Tauras” – Šalčininkų „Sokol”

30:25 (14:14)

B02

2014.10.12

12.00

KKSC

Panevėžio SVM – Molėtų SK „Molėtai”

27:38 (13:19)

B03

2014.10.11

15.00

SRC

SRC „Almeida-Stronglasas” – Panevėžio KKSC-„Grifas”

26:40 (13:19)

A03

2014.10.19

14.00

KTU

KTU – „RK Energija”-ESSM

36:30 (17:13)

A04

2014.10.19

13.00

Maniežas

LSU FRK „Atletas-Gaja” – „Universitetas-Dragūnas”

28:24 (16:11)

B04

2014.10.17

17.00

SRC

SRC „Almeida-Stronglasas” – LEU-VHC-SM „Tauras”

23:27 (13:19)

B05

2014.10.19

12.00

KKSC

Panevėžio KKSC-„Grifas” – Panevėžio SVM

40:23 (19:13)

B06

2014.10.19

14.00

SA

Molėtų SK „Molėtai” – Šalčininkų „Sokol”

30:23 (14:11)

A05

2014.11.09

14.00

KKRC

„Universitetas-Dragūnas” – KTU

37:27 (20:12)

A06

2014.11.09

14.00

SM

„RK Energija”-ESSM – Tauragės „Šiltaura-SM”

37:29 (21:17)

B07

2014.11.09

13.00

Tauras

LEU-VHC-SM „Tauras” – Molėtų SK „Molėtai”

34:36 (13:18)

B08

2014.11.09

13.00

A.R. SM

Šalčininkų „Sokol” – Panevėžio KKSC-„Grifas”

26:27 (11:14)

B09

2014.11.09

12.00

KKSC

Panevėžio SVM – SRC „Almeida-Stronglasas”

28:29 (12:15

A07

2014.11.05

19.00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SM” – „Universitetas-Dragūnas”

23:32 (11:13)

A08

2014.11.16

14.00

KTU

KTU – LSU FRK „Atletas-Gaja”

30:29 (16:13)

B10

2014.11.16

12.00

KKSC

Panevėžio SVM – LEU-VHC-SM „Tauras”

20:32 (10:13)

B11

2014.11.16

12.00

SRC

SRC „Almeida-Stronglasas” – Šalčininkų „Sokol”

26:36 (13:19)

B12

2014.11.16

14.00

KKSC

Panevėžio KKSC-„Grifas” – Molėtų SK „Molėtai”

37:32 (20:15)

A09

2014.11.23

13.00

Maniežas

LSU FRK „Atletas-Gaja” – Tauragės „Šiltaura-SM”

33:22 (16:8)

A10

2015.02.08

15.00

KKRC

„Universitetas-Dragūnas” – „RK Energija”-ESSM

45:29 (25:17)

B13

2014.11.23

13.00

Tauras

LEU-VHC-SM „Tauras” – Panevėžio KKSC-„Grifas”

24:27 (10:13)

B14

2014.11.23

14.00

SA

Molėtų SK „Molėtai” – SRC „Almeida-Stronglasas”

37:26 (17:11)

B15

2014.11.23

14.00

A.R. SM

Šalčininkų „Sokol” – Panevėžio SVM

36:30 (19:13)

A11

2014.12.07

13.00

Maniežas

LSU FRK „Atletas-Gaja” – „RK Energija”-ESSM

35:32 (21:14)

A12

2014.12.07

14.00

KTU

KTU – Tauragės „Šiltaura-SM”

34:22 (15:11)

B16

2014.12.07

14.00

A.R. SM

Šalčininkų „Sokol” – LEU-VHC-SM „Tauras”

28:30 (13:17)

B17

2014.12.07

14.00

SA

Molėtų SK „Molėtai” –Panevėžio SVM

32:27 (15:13)

B18

2014.12.07

13.00

KKSC

KKSC-„Grifas” – SRC „Almeida-Stronglasas”

41:11 (16:5)

A13

2014.12.14

14.00

SM

„RK Energija”-ESSM – KTU

32:32 (15:17)

A14

2014.12.14

14.00

KKRC

„Universitetas-Dragūnas” – LSU FRK „Atletas-Gaja”

38:31 (19:21)

B19

2014.12.11

17.20

LEU

LEU-VHC-SM „Tauras” – SRC „Almeida-Stronglasas”

36:24 (15:13)

B20

2014.12.14

12.00

KKSC

Panevėžio SVM – Panevėžio KKSC-„Grifas”

23:25 (14:14)

B21

2014.12.14

14.00

A.R. SM

Šalčininkų „Sokol” – Molėtų SK „Molėtai”

42:34 (17:17)

A15

2015.02.01

14.00

KTU

KTU – „Universitetas-Dragūnas”

37:25 (19:10)

A16

2015.01.18

14.00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SM” – „RK Energija”-ESSM

28:30 (13:15)

B22

2015.01.18

14.00

SA

Molėtų SK „Molėtai” – LEU-VHC-SM „Tauras”

28:26 (15:15)

B23

2015.01.18

13.00

KKSC

Panevėžio KKSC-„Grifas” – Šalčininkų „Sokol”

31:31 (16:16)

B24

2015.01.17

12.00

SRC

SRC „Almeida-Stronglasas” – Panevėžio SVM

38:27 (21:14)

A17

2015.01.25

14.00

KKRC

„Universitetas-Dragūnas” – Tauragės „Šiltaura-SM”

44:23 (22:10)

A18

2015.01.25

13.00

Maniežas

LSU FRK „Atletas-Gaja” – KTU

31:23 (13:12)

B25

2015.01.25

13.00

Tauras

LEU-VHC-SM „Tauras” – Panevėžio SVM

32:26 (18:15)

B26

2015.01.25

14.00

A.R. SM

Šalčininkų „Sokol” – SRC „Almeida-Stronglasas”

39:33 (18:15)

B27

2015.01.25

14.00

SA

Molėtų SK „Molėtai” – Panevėžio KKSC-„Grifas”

25:40 (12:19)

A19

2015.02.08

14.00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SM” – LSU FRK „Atletas-Gaja”

27:27 (14:10)

A20

2014.11.30

14.00

SM

„RK Energija”-ESSM – „Universitetas-Dragūnas”

34:43 (16:20)

B28

2015.02.08

14.00

KKSC

Panevėžio KKSC-„Grifas” – LEU-VHC-SM „Tauras”

32:24 (16:14)

B29

2015.02.08

14.00

SRC

SRC „Almeida-Stronglasas” – Molėtų SK „Molėtai”

26:27 (13:14)

B30

2015.02.08

12.00

KKSC

Panevėžio SVM – Šalčininkų „Sokol”

35:34 (16:19)

II etapas

Aštunfinalis

AB1

2015.02.22

14.00

 

KTU – Panevėžio SVM

34:28 (19:17)

AB2

2015.02.22

17.00

 

Šalčininkų „Sokol” – Tauragės „Šiltaura-SM”

34:29 (13:15)

AB3

2015.02.22

14.00

 

„RK Energija”-ESSM – SRC „Almeida-Stronglasas”

37:33 (20:17)

AB4

2015.03.08

13.00

 

Panevėžio SVM – KTU

29:24 (12:10)

AB5

2015.03.08

14.00

 

Tauragės „Šiltaura-SM” – Šalčininkų „Sokol”

30:32 (15:14)

AB6

2015.03.06

18.30

 

SRC „Almeida-Stronglasas” – „RK Energija”-ESSM

28:32 (14:16)

AB7

2015.03.15

14.00

 

KTU – Panevėžio SVM (jeigu reikės)

 

AB8

2015.03.15

00.00

 

Šalčininkų „Sokol” – Tauragės „Šiltaura-SM”

(jeigu reikės)

 

AB9

2015.03.15

00.00

 

„RK Energija”-ESSM – SRC „Almeida-Stronglasas” (jeigu reikės)

 

Ketvirtfinalis

AB10

2015.03.22

00.00

 

K1. „Universitetas-Dragūnas” – Šalčininkų „Sokol”

 

AB11

2015.03.22

00.00

 

K2. Panevėžio KKSC-„Grifas” – „RK Energija”-ESSM

 

AB12

2015.03.22

00.00

 

K3. LSU FRK „Atletas-Gaja” – LEU-VHC-SM „Tauras”

 

AB13

2015.03.22

00.00

 

K4. SK „Molėtai” – A3-B6 nugalėtojas

 

AB14

2015.04.11

00.00

 

K1. „RK Energija”-ESSM – „Universitetas-Dragūnas”

 

AB15

2015.04.11

00.00

 

K2. Šalčininkų „Sokol”– Panevėžio KKSC-„Grifas”

 

AB16

2015.04.11

00.00

 

K.3 LEU-VHC-SM „Tauras” – LSU FRK „Atletas-Gaja”

 

AB17

2015.04.11

00.00

 

K4. A3-B6 nugalėtojas – SK „Molėtai”

 

AB18

2015.04.19

00.00

 

K1. „Universitetas-Dragūnas” – Šalčininkų „Sokol” (jeigu reikės)

 

AB19

2015.04.19

00.00

 

K2. Panevėžio KKSC-„Grifas” – „RK Energija”-ESSM (jeigu reikės)

 

AB20

2015.04.19

00.00

 

K3. LSU FRK „Atletas-Gaja” – LEU-VHC-SM „Tauras” (jeigu reikės)

 

AB21

2015.04.19

00.00

 

K4. SK „Molėtai” – A3-B6 nugalėtojas (jeigu reikės)

 

III etapas

Finalinis ketvertas

AB22

2015.04.25

00.00

 

Pusfinalis P1.: K1 nugalėtojas – K4 nugalėtojas

 

AB23

2015.04.25

00.00

 

Pusfinalis P2.: K2 nugalėtojas – K3 nugalėtojas

 

AB24

2015.04.26

00.00

 

Dėl 3 vietos: P1 pralaimėtojas – P2 pralaimėtojas

 

AB25

2015.04.26

00.00

 

Dėl 1 vietos: P1 laimėtojas – P2 laimėtojas

 
Varžybų rezultatai
Lietuvos rankinio lyga
2018
09.22
Panevėžio "KKSC-RSSG-Grifas"
Vilniaus VHC "Šviesa"
13:00
2018
09.22
Utenos HC "Utena"
Kauno "Granitas-Karys"
13:00
2018
09.22
Šiaulių "SM Dubysa-Gubernija"
Kauno Ąžuolas - KTU
14:00
2018
09.22
Vilniaus HC "Vilnius"
Alytaus "Varsa-Stronglasas"
14:00