Lietuvos vyrų rinktinė laimėjo draugišką turnyrą Lenkijoje

2017-10-30

lietuva belgijaLietuvos vyrų rankinio rinktinė pergalingai baigė turnyrą Lenkijoje. Artūro Juškėno vadovaujama nacionalinė komanda paskutinę varžybų dieną įveikė ir turnyro šeimininkus Lenkijos B rinktinę. Ši pergalė lietuviams garantavo pirmąją vietą keturių komandų draugiškame turnyre.

Lietuvos rinktinė pirmavo didžiąją rungtynių dalį ir jau po pirmojo susitikimo kėlinio turėjo 4 įvarčių pranašumą (16:12), tačiau šeimininkams išlaikyti intrigą pavyko iki susitikimo pabaigos. Vis tik, drausmingai gynyboje sužaidę paskutiniąsias susitikimo minutes lietuviai šventė pergalę rezultatu 34:32.

Fantastiškas rungtynes sužaidė Čempionų lygos Zaporožės „Motor“ klube žaidžiantis Aidenas Malašinskas, kuris per šį susitikimą į varžovų vartus kamuolį pasiuntė net 16 kartų. Rezultatyvus buvo ir Jonas Truchanovičius, pelnęs 5 įvarčius, Laurynas Palevičius ir Mindaugas Dumčius pridėjo po 3, Gabrielius Virbauskas. Skirmantas Plėta, Valdas Drabavičius pasižymėjo 2 kartus, o Lenkijoje rungtyniaujantis Mindaugas Tarcijonas pelnė 1 įvartį.

Per tris sužaistas rungtynes Lietuvos rinktinė surinko penkis taškus ir vienu aplenkė šeimininkus lenkus, treti liko slovakai, ketvirtoje vietoje rezervinė Rusijos nacionalinė rinktinė.

Mūsų šalies komandos svarbiausios kovos laukia sausio mėnesį, kuomet Klaipėdoje vyks pasaulio čempionato atrankos etapas. Jame Lietuvos rinktinė išmėgins jėgas su kaimynais latviais, Gruzijos rankininkais bei Izraelio nacionaline komanda.