LMRL pusfinaliuose – favoričių pergalės

2018-04-29

Lietuvos moterų rankinio lygoje startavo pusfinalio etapas. Serijose iki dviejų pergalių į priekį po pirmųjų rungtynių išsiveržė praėjusių metų finalininkės – Kauno raj. HC „Garliava – Cascados“ ir Kauno „ACME – Žalgirio“ ekipos.

Pirmąją vietą reguliariajame sezone iškovojusi Kauno „ACME – Žalgiris“ ekipa pusfinalyje kaunasi su Vilniaus „Alandeko – Vichy“ merginomis, kuris ketvirtfinalyje eliminavo Šiaulių klubą. Aiškios šios poros favoritės iš Kauno jau pirmajame mače užtikrintai įrodė savo pranašumą. Tiesa, po pirmojo rungtynių kėlinio žalgirietės pirmavo tik 3 įvarčiais (17:14).

Antrajame kėlinyje Vilniaus „Alandeko – Vichy“ ilgai priešintis jau nesugebėjo. Pernai prarastą čempionių vardą susigrąžinti siekiančios kaunietės rungtynes laimėjo rezultatu 36:18 ir žengė tvirtą žingsnį Lietuvos moterų rankinio lygos finalo link.

„ACME – Žalgiris“: Viltė Lubytė 6, Inesa Verbovik 5, Gerda Trušytė, Greta Burkaitė, Audinga Kniubaitė ir Martyna Vaitkutė po 4.

„Alandeko – Vichy“: Aistė Malinauskaitė 7, Eglė Burakauskaitė ir Greta Noreikaitė po 3, Silva Muzikevičiūtė 2.

Kitame pusfinalyje, kur susitinka Kauno raj. HC „Garliava – Cascada“ ir Vilniaus „Eglė – Šviesa – SM Tauras“ intrigos laukta kur kas daugiau. Vis tik, pirmajame mače čempionės iš Garliavos savąjį pranašumą įrodė užtikrintai 39:26.

egle garliavos

Nuo pirmųjų minučių aikštėje dominavo Garliavos klubas, kuris jau per pirmąjį kėlinį atitolo nepavėjamai. Po pirmųjų 30 minučių ekipas skyrė net 12 įvarčių (21:9) ir likęs rungtynių laikas jau tebuvo formalumas.

Antrajame kėlinyje Vilniaus klubas varžovėms tolti jau nebeleido, tačiau priartėjo prie šeimininkių joms taipogi nepavyko. Rungtynes užtikrintai 39:26 laimėjo Kauno raj. HC „Garliava – Cascada“.

Abiejų pusfinalio antrieji susitikimai gegužės 2 dieną įvyks Vilniuje. Finalų startas numatomas gegužės 9 dieną.

„Garliava – Cascada“: Evelina Dževerakaitė 9, Emilė Aglinskaitė 7, Greta Rinkevičiūtė ir Kamilė Bušaitė po 5, Gabija Kleizaitė 4, Laura Masiulevičiūtė ir Laima Bernatavičiūtė po 3, Ugnė Slavėnaitė, Greta Valatkevičiūtė ir Karolina Sparnauskaitė po 1.

„Eglė – Šviesa – SM Tauras“: Gabrielė Pereklytė ir Rita Repečkaitė po 6, Deimantė Pupšytė ir Inga Sadauskaitė po 5, Auksė Sviderskienė 2, Samanta Dunkulytė 1.