LMRL pusfinaliuose staigmenų išvengta

2017-03-04

acme_alandekoKauno „ACME Žalgirio“ ir Vilniaus „Alandeko – Vichy“ rungtynėmis startavo Lietuvos moterų rankinio lygos pusfinalio etapas. Ketvirtfinalyje sensacingai „Šviesos – Eglės“ ekipą eliminavęs „Alandeko – Vichy“ klubas pirmajame pusfinalio mače rimtesnio iššūkio čempionių titulą ginančioms kaunietėms mesti nesugebėjo.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių Kauno sporto halėje vykusiose rungtynėse dominavo šeimininkės. Klaudijos Šidlauskytės vedama Kauno komanda netruko atitrūkti nuo savo varžovių iš sostinės ir jau prieš ilgąją pertrauką pirmavo 16:7.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje per daug nepakito, „ACME – Žalgiris“ nemažino apsukų ir didesnių vilčių savo varžovėms nesuteikė. Užtikrintai pirmąjį žingsnį finalo link žengusios kaunietės pergalę šventė rezultatu 39:24.

Kauno „ACME Žalgiris“: Klaudija Šidlauskytė 11, Audinga Kniubaitė 7, Gabrielė Vaičiūtė 5, Inesa Verbovik ir Greta Burkaitė  po 4.

Vilniaus „Alandeko Vichy“: Erika Verbovik 8, Eglė Burakauskaitė 6, Monika Perlibaitė, Gerda Trušytė ir  Ana Dovydėnienė 3.

Kitame pusfinalyje susitiko reguliaraus sezono nugalėtojos Kauno raj. HC „Garliava – Cascada“ ir Klaipėdos „Dragūnas – Viesulas“. Nors klaipėdietėms ir pavyko mesti iššūkį favoritėms, tačiau pergalę namo išsiveža garliavietės, kurios pergalę šventė rezultatu 37:42.

Jau pirmajame kėlinyje komandos įsivėlė į greitą ir rezultatyvų rankinį, kuriame dominavo puolimas. Kamilės Bušaitės ir Lauros Masiulevičiūtės vedama svečių komandą sugebėjo laimėti pirmąją rungtynių dalį, tačiau ta persvara ramaus gyvenimo antrajame kėlinyje dar negarantavo. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 20:23.

Po pertraukos vaizdas aikštėje per daug nesikeitė ir nors uostamiesčio rankininkės iki paskutiniųjų rungtynių minučių bandė priešintis savo galingoms varžovėms, pirmąją pergalę pusfinalio serijoje pasiekė HC „Garliava – Cascada“ merginos 37:42.

Klaipėdietėms šiose rungtynėse sąlyginai jau padėjo ir po traumos atsigaunanti Brigita Ivanauskaitė, kuri stodavo realizuoti 7 metrų baudinių ir tai darė be klaidų – 6 kartus siuntė kamuolį į varžovių vartus.

Kauno raj. HC „Garliava – Cascada“: Kamilė Bušaitė 13, Laura Masiulevičiūtė 9, Karolina Sparnauskaitė 4,  Emilė Aglinskaitė, Eglė Laurinavičiūtė ir  Laima Bernatvičiūtė po 3.

Klaipėdos „Dragūnas – Viesulas“: Roberta Ivanauskaitė 8,  Skirmantė Pociūtė ir Dovilė Mižutytė po 7, Brigita Ivanauskaitė 6.

Dabar Lietuvos moterų rankinio lygoje laukia  pertrauka, o pajėgiausios šalies rankininkės rinksis į rinktinės stovyklą, kuri prasidės jau kovo 13 dieną.