LRF „Basement“ taurė keliauja prie jūros!

2017-02-12

dragūnas1Jau prieš prasidedant LRF „Basement“ taurės finalui tapo aišku, jog taurė turės naują savininką, kadangi vakar pusfinalyje HC „Vilnius“ kiek netikėtai eliminavo Kauno „Granitą – Karį“ ir prasiskynė kelią į finalą, kur jų jau laukė daugkartinis čempionas Klaipėdos „Dragūnas“.

Susitikimą kiek geriau pradėjo klaipėdiečiai, kurie netruko įgyti dviejų įvarčių pranašumą (2:0), tačiau vilniečiai į tai sugebėjo atsakyti trimis įvarčiais ir išsiveržti į priekį (2:3). Tuomet savo fantastišką pasirodymą pradėjo Lukas Juškėnas, kurio įvarčiai į priekį vėl išvedė uostamiesčio rankininkus (6:4), o po dar kelių minučių „Dragūnas“ susikrovė dar solidesnį pranašumą (11:6). Vis dėlto, vilniečiai kėlinį užbaigė sėkmingiau ir savąjį atsilikimą sumažino. Po pirmojo rungtynių kėlinio 14:12 pirmavo Klaipėdos „Dragūnas“.

Antrojo kėlinio pradžia ir vėl sėkmingiau susiklostė „Dragūnui“, kuris susikrovė keturių įvarčių persvarą (18:14). HC „Vilnius“ dar pabandė perlaužti rungtynių eigą ir sušvelnino atsilikimą iki minimumo (17:18). Maža to, Vilniaus rankininkai dar turėjo ir kiekybinį pranašumą, bet būtent tuomet Klaipėdos „Dragūnas“ surengė lemiamą spurtą, po kurio sostinės ekipa nebeatsigavo. Likus iki rungtynių pabaigos vos dešimt minučių ekipas skyrė jau 5 įvarčiai (26:21) ir tai garantavo „Dragūnui“ ramią rungtynių pabaigą. Per likusį laiką klaipėdiečiai savo persvarą padidino dar vienu įvarčiu ir pergalę šventė rezultatu 31:25.

Lukas Juškėnas (naudingiausias rungtynių žaidėjas): „Varžovai niekuo nenustebino, o mes sužaidėm gana geras rungtynes, padarėm mažai klaidų. Visos komandos finaliniam ketverte buvo apylygės, todėl treneris akcentavo mūsų pačių žaidimą. Džiugu, jog pavyko iškovoti šį trofėjų Klaipėdai!“

Klaipėdos „Dragūnas“: Lukas Juškėnas 13, Arvydas  Bučius 4, Lukas Simėnas ir Lukas Jurys po 3, Laurynas Simonavičius, Šarūnas Ūgianskis, Mindaugas Meškauskas ir Benas Butkus po 2.

Vilniaus HC „Vilnius“: Petras Raupėnas ir Martynas Žala po 8, Martynas Lapinskas 4, Karolis Antonovičius 2, Joris Aganauskas, Paulius Verbickas, Andrius Kliorė po 1.

Varžybų rezultatai