LRF I lygos aštuntfinaliuose pergales šventė namų komandos

2017-03-13

grigasLRF I lygos aštuntfinalio etapo pirmuosius susitikimus laimėjo visos komandos, kurios rungtyniavo savo žiūrovų akivaizdoje. Solidžiausią pergalę pirmajame mače iškovojo „KTU“ rankininkai, įveikę varžovus iš Zarasų, o daugiausiai intrigos buvo rungtynėse Alytuje, kur „Varsa – Stronglasas“ tik vienu įvarčio persvara palaužė Elektrėnų ekipą.

Didžiąją dalį reguliaraus sezono itin užtikrintai žaidę Pasvalio rankininkai, kurie tik paskutiniojo turo metu nukrito į trečiąją B grupės vietą, namuose priėmė vos vieną pergalę reguliaraus sezono metu iškovojusią Klaipėdos „Dragūno – Universiteto“ komandą. Pasvalio „Kurana“ šiame susitikime daug vargo neturėjo ir savo varžovus įveikė užtikrintai rezultatu 41:27. Šios poros nugalėtojai ketvirtfinalyje susitiks su „KTU“ bei Zarasų „Kiro“ poros nugalėtojais.

Bent jau pirmajame „KTU“ ir „Kiro“ susitikime intriga ilgai neišsilaikė. Namuose žaidę kauniečiai „Kirą“, kuris B grupėje liko paskutinis, įveikė rezultatu 52:23. Sprendžiant iš pirmųjų rungtynių rezultatų panašu, jog praėjusiais metais dar aukščiausioje Lietuvos rankinio lygoje žaidęs Pasvalio klubas jau ketvirtfinalyje gali suremti ginklus su LRF I lygos vicečempionais „KTU“ rankininkais.

Kauno raj „SM“ klubas, kuris iki pat reguliaraus sezono pabaigos turėjo šansų A grupėje šoktelėti net iki antrosios pozicijos ketvirtfinalyje susitiko su Panevėžio „KKSC/R. Sargūno SG.“. Panevėžiečiai taipogi nesugebėjo ilgai priešintis varžovams iš Kauno.  Rungtynes 43:29 laimėjo Kauno raj. Komanda ir žengė pirmą tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link. Šios poros nugalėtojas ketvirtfinalyje susitiks su HC „Molėtų“ ekipa.

Įnirtingos kovos galima buvo tikėtis rungtynėse Tauragėje, kur „Šiltaura“ susitiko su Vilniaus SM „Tauro“ VHC ekipa. Šeimininkai vis tik atrodė užtikrinčiau pirmajame susitikime ir iškovojo pergalę 32:25. Ekipa, kuri nugalės šioje poroje kitame etape susitiks su stipriausia B grupės komanda – Šalčininkų raj. „Sokol“.

Atkakliausias susitikimas vyko Alytuje, kur „Varsa – Stronglasas“ priėmė Elektrėnų „Energiją“ ESSC. Minimaliu vieno įvarčio skirtumu pergalę iškovojo alytiškiai 32:31. Panašios dramos galima tikėtis ir atsakomosiose rungtynėse kitą savaitę, kurios jau vyks Elektrėnuose. Šios poros nugalėtojo laukia čempionų titulą ginantis Kauno FRK „Atletas“.

Antrosios aštuntfinalio rungtynės bus žaidžiamos kovo 19 dieną. Jeigu, kuriai nors porai prireiks ir trečiųjų rungtynių, susitikimas įvyks jau balandžio 2 dieną, o ketvirtfinaliai startuos tik balandžio 15 dieną.

Varžybų rezultatai