LRF I-oje lygoje aiškios pirmos ketvirtfinalių poros

2017-03-21

ktu_kirasLietuvos rankinio federacijos I lygos čempionate po antrųjų aštuntfinalio rungtynių galutinai paaiškėjo pirmosios dvi ketvirtfinalio poros, tuo tarpu dvejose susitikimuose tam, jog išsiaiškinti, kas patenka į kitą etapą prireiks ir trečiųjų rungtynių.

Užtikrintai į ketvirtfinalį žengė praėjusių metų vicečempionai „KTU“ rankininkai, kurie abu kartus nugalėjo Zarasų „Kiro“ ekipą. Tiesa, jeigu pirmajame susitikime Kaune, „KTU“ didesnio zarasiečių pasipriešinimo nesulaukė, tai antrasis mačas jau klostėsi pagal kiek kitokį scenarijų. Po pirmojo rungtynių kėlinio šiose rungtynėse dar buvo lygu (15:15) ir tik antrajame kėlinyje įjungę aukštesnę pavarą kauniečiai sugebėjo įveikti varžovus 41:27. Savo varžovus „KTU“ klubas sužinos po to, kai trečiąsias tarpusavio rungtynes sužais Pasvalio SM „Kurana“ ir Klaipėdos „Dragūnas – Universitetas“.

Būtent šioje poroje aštuntfinalio etape kol kas užfiksuota didžiausia staigmena. Aiškiais favoritais laikyti pasvaliečiai antrosiose rungtynėse Klaipėdoje buvo priversti pripažinti šeimininkų pranašumą. Vos vieną pergalę reguliariojo sezono metu iškovoję uostamiesčio rankininkai oponentus iš Pasvalio įveikė 35:27 (17:13). Pasvalio ekipa, kuri didžiąją dalį sezono žengė be pralaimėjimų dar turės galimybę pasitaisyti, kadangi lemiamos rungtynės balandžio antrą dieną įvyks Pasvalyje

Į ketvirtfinalį be didesnių problemų žengė ir Kauno raj. SM rankininkai, kurie serijoje iki dviejų pergalių 2:0 įveikė Panevėžio „KKSC/R. Sargūno SG.“ ekipą. Antrosiose rungtynėse Panevėžyje vyko jau atkaklesnė kova nei pirmajame mače Garliavoje. Prieš ilgąją pertrauką švieslentėje buvo visiška lygybė (15:15) ir tik po pertraukos sugrįžę garliaviečiai įrodė savo pranašumą 33:30. Kauno raj. SM varžovais ketvirtfinalyje bus antrąją vietą B grupėje užėmusi HC „Moletų“ ekipa.

Trečiųjų rungtynių prireiks Tauragės „Šiltauros“ ir Vilniaus SM „Tauro“ – VHC ekipoms. Pirmąsias rungtynes tauragiškiai buvo laimėję 32:25, tačiau atsakomajame mače stipresni buvo jau vilniečiai, kurie šventė pergalę rezultatu 35:27. Šios poros nugalėtojas ketvirtfinalyje susitiks su stipriausia B grupės komanda Šalčininkų raj. „Sokol“.

Paskutiniąją komanda, kuri aštuntfinalio seriją laimėjo sausu rezultatu tapo Alytaus „Varsos“ ekipa. Pirmajame mače tik minimaliu skirtumu 32:31 įveikę Elektrėnų Energiją ESSC, antrąsias rungtynes alytiškiai laimėjo taip pat po labai atkaklios kovos 30:28. Alytaus „Varsa“ ketvirtfinalyje susitiks su čempionų titulą ginančiais FRK „Atleto“ rankininkais.

Ketvirtfinalio etapas startuos balandžio 9 dieną, o trečiosios aštuntfinalio rungtynės Pasvalyje ir Tauragėje bus žaidžiamos balandžio 2 dieną.