LRF I-oje lygoje sužaistos dar trejos rungtynės

2017-10-22

LRF I – oje lygoje šiandien buvo sužaistos trejos antrojo turo rungtynės. Dar dvi šio turo rungtynės yra nukeltos ir įvyks spalio 24 bei lapkričio 19 dienomis.

Panevėžyje šiandien įvyko aukštaitijos derbis, kuriame susitiko dvi ekipos dar visai neseniai žaidę ir aukščiausioje šalies lygoje. Panevėžio „SG – KKSC Grifas“ susitiko su Pasvalio SM „Kurana“. Abi ekipos pirmąsias savo rungtynes buvo pralaimėjusios, tad noro reabilituotis antrajame ture netrūko. Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi lygiosiomis 15:15, tačiau antrojoje susitikimo pusėje pasvaliečiams, kurie vertėsi itin maža rotacija, pritrūko jėgų ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 34:29. Kitame ture pasvaliečiai susitiks su Zarasų „Kiru“, o Panevėžio ekipa žais prieš SRC „Varsą – Stronglasą“.

Otilijus Titas (Pasvalio „Kurana-SM“ komandos vyr. Treneris) : „Rungtynes pradėjom geriau, pirmavom pusė kėlinio, paskui rugtynės išsilygino ir rezultatą persvėrė Panevėžio komanda. Antrame kėlinyje vėl buvome geriau nusiteikę, bet pritrūkom jėgų ir pralošėm.“

Panevėžio „SG – KKSC Grifas“ : Justas Tūtoraitis 9, Vladas Tomkevičius ir Eimantas Girnis po 4, Erikas Vilkoicis 3.

Pasvalio SM „Kurana“: Mindaugas Nakvosas ir Audrius Dobrodiejus po 9, Mindaugas Impolis 6.

Pergalingai sezoną pradėjo ir Alytaus SRC „Varsa – Stronglasas“ ekipa. Pirmąjį sezono mačą praleidę alytiškiai šiandien išvykoje Alytaus klubas susitiko su Tauragės „Šiltaura“ ir iškovojo pergalę rezultatu 37:26 (17:12). Alytiškius į priekį šiame mače vedė jau ir aukščiausioje šalies lygoje apsitrynės jaunasis Nedas Buronko, kuris rungtyniauja jau ir pagrindinėje Alytaus miesto ekipoje. Tauragės „Šiltaurai“ tai buvo pirmoji nesėkmė, kadangi praėjusią savaitę tauragiškiai kiek netikėtai įveikė Pasvalio rankininkus. Kitame ture Alytaus ekipos laukia akistata su Panevėžio „R. SG – KKSC Grifo“ ekipa, o Tauragės komanda vyks į Vilnių, kur bandys mesti iššūkį „SM Tauro – VHC Smūgio“ rankininkams.

Vladas Zokas (Alytaus SRC „Varsa – Stronglasas treneris“ vyr. Treneris):  „Pradžia buvo sunki, daug blogų metimų, tačiau geros gynybos dėka pavyko šiek tiek nutolti ir laimėti rungtynes. Labai trūko vieno iš lyderių Tomo Straigio, kuriam nuplyšo achilo sausgysle, tad tenka apsieiti be Tomo. Džiugu, jog atsiranda nauji lyderiai, kurie turės kompensuoti netektį.

Alytaus SRC „Varsa – Stronglasas“: Nedas Buronko 10, Ridas Čeglinskas 8, Ugnius Venčkauskas 7, Gustas Švedkauskas 5.

Tauragės „Šiltaura“: Donatas Laugalys 10, Aivaras Ramanauskas ir Gytis Laurinskas po 4, Aurimas Gedvilas 3.

rk kiras

Pirmąją pergale šiame sezone iškovojo Zarasų „Kiro“ rankininkai, kurie namuose priėmė Molėtų „InTransport“ klubą. Atkakliausiame šios dienos mače po pirmojo rungtynių kėlinio rezultatas buvo lygus 17:17. Vis tik Zarasų rankinio klubas sugebėjo sėkmingiau sužaisti antroje rungtynių pusėje bei iškovoti pirmąją pergalę rezultatu 36:34. Pirmąsias sezono rungtynes „Kiras“ buvo pralaimėjęs prieš „Sokol“ komandą, o molėtiškiai jau savo sąskaitoje turėjo pergalę prieš Panevėžio ekipą. Kitose rungtynėse „Kiras“ vyks į Pasvalį ir susitiks su SM „Kurana“, o Molėtų klubo laukia rungtynės namuose prieš lygos debiutantą Vilniaus HC „Amber“ klubą.