LRF I-oje rankinio lygoje įveiktas pirmasis reguliaraus sezono ratas

2016-12-19

ilygaŠį savaitgalį Lietuvos rankinio pirmojoje lygoje sužaistos paskutiniosios pirmojo rato  rungtynės, po kurių lyderiai dar labiau sustiprino savo pozicijas.

Turas prasidėjo Elektrėnuose, kur Klaipėdos „Universitetas-Dragūnas“  patyrė dar vieną pralaimėjimą šiame sezone. Susitikimas prasidėjo lygia ir atkaklia kova, tačiau pirmajam rungtynių kėliniui persiritus į antrą pusę Elektrėnų RK „Energija“ atitrūko nuo savo varžovų ir persvarą išlaikė iki rungtynių pabaigos 32:26 (19:14). Tai buvo antroji Elektrėnų ekipos pergalė per penkias sužaistas rungtynes A grupėje , tuo tarpu klaipėdiečiai patyrė penktąjį pralaimėjimą iš eilės.

Dar vieną pergalę A grupėje iškovojo ir absoliučiais grupės lyderiais tapo FRK ,,Atletas’’. Šį kartą kauniečiai 34:31 (14:16) išvykoje palaužė Kauno rajono SM rankininkus. Kol kas nei vieno pralaimėjimo nepatyrę FRK ,,Atletas’’ rankininkai pirmose antro rato  rungtynėse stoja į kovą su pergalingai šiuos metus užbaigusia Elektrėnų ,,Energija’’.

Paskutiniosiose A grupės rungtynėse Tauragės „Šiltaurą“ namuose priėmė Kauno ,,KTU’’ ekipą. Tauragiškiai nesugebėjo mesti rimto iššūkio paskutiniuoju metu itin gerą žaidimą demonstruojančiai Kauno ekipai, kuri jau nuo pirmųjų minučių aikštės šeimininkams neleido pagalvoti apie pergalę.  ,,KTU’’ šventė trečiąją pergalę rezultatu 37:19 (20:6). „Šiltaura“ šiuo metu turi dvi pergales ir tris pralaimėjimus, o „KTU“ iškovojo trečiąją pergalę iš penkių žaistų rungtynių.

A grupėje nei vieno pralaimėjimo pirmajame čempionato rate nepatyrę FRK ,,Atletas’’ rankininkai užima pirmąją poziciją, antroje vietoje su trimis pergalėmis – Kauno rajono SM ekipa, jiems iš paskos, taip pat su trimis pergalėmis, rikiuojasi Kauno ,,KTU’’ ekipa. Ketvirtoje vietoje Elektrėnų ,,RK-Energija’’ ESSC, penktoje Tauragės ,,Šiltaura’’, o paskutinę vietą grupėje užima VSC – Universitetas – Dragūnas

B grupėje paskutinio turo rungtynės prasidėjo grupės lyderių akistata. Pasvalio SM „Kurana“ rankininkai nuo pirmųjų rungtynių minučių pamatė, jog lengva tikrai nebus. Prieš prasidedant antrajam rungtynių kėliniui HC „Molėtai“ pirmavo 18:19, tačiau po pertraukos žaidimas aikštėje išsilygino ir nė vienai komandai nepavyko susikurti apčiuopiamesnės persvaros.. Rungtynės baigėsi lygiosiomis  34:34 (18:19). Pasvalio SM ,,Kurana’’ užima grupėje pirmąją vieta, o HC Molėtai tenkinasi antrąja pozicija.

Antrasis grupės susitikimas vyko tarp Šalčininkų rajono „Sokol“ ir Vilniaus SM ,,Tauras’’ VHC ekipų. Jau nuo pirmų minučių Šalčininkų rajono „Sokol“ įrodinėjo savo pranašumą prieš vilniečius. Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi 4 įvarčių persvara (18:14). Antroje rungtynių pusėje ,,Sokol’’ ekipos rankininkai nemažino apsukų ir šventė ketvirtąją pergalę šiais metais iš šešių galimų. Šiuo metu Šalčininkų ekipa rikiuojasi trečioje B grupės vietoje, o tuo tarpu Vilniečiai užima penktąją vietą.

Paskutinysis grupės susitikimas vyko tarp Zarasų RK „Kiras“ ir ASRC „Varsa-Stronglasas“ ekipų. Po šių rungtynių zarasiečiai lieka su kol kas viena iškovota pergale, o Alytaus komanda įsirašė pirmąją pergalę rezultatu 30:36 (15:20). Alytaus ekipa lentelėje rikiuojasi šeštoje, o Zarasų rankininkai septintoje vietoje.