LRF I-osios lygos finale principinė kauniečių akistata

2017-05-06

ktu finaleLRF I-osios lygos pusfinaliuose favoritai įrodė savo pranašumą prieš varžovus ir žengė į lygos finalą. Finalo ketverto by „Basement“ pusfinaliai prasidėjo šeimininų Kauno raj. SM ir FRK „Atleto“ dvikovą, kurią laimėjo praėjusių metų čempionai Atletas, o antrajame pusfinalyje tarp „Sokol“ ir „KTU“, pastarieji sugebėjo nuo pirmųjų minučių atitrūkti nuo savo varžovų ir taipogi iškovoti pergalę.

Pirmasis pusfinalis tarp Kauno raj. SM ir Kauno FRK „Atleto“ prasidėjo lygia ir atkaklia kova, tačiau Tomo Bučinsko bei Karolio Budrio vedama čempionų komanda kur kas sėkmingiau sužaidė pirmojo kėlinio pabaigą bei antrojo kėlinio pradžią ir atitrūko nuo savo varžovų 7-8 įvarčių persvarą. Puikiai vartuose atrodė ir „Atleto“ vartininkas Lukas Gurskis, kuris atrėmė ir ne vieną garliaviečių 7 metrų baudinį. Nors susitikimo pabaigoje Armino Stankūno vedama Garliavos komanda dar spurtavo, tačiau laiko ir jėgų Migliaus Astrausko auklėtiniams jau pritrūko. FRK „Atletas“ iškovojo pergalę 30:28 ir iškovojo teisę žaisti LRF I-osios lygos by „Basement“ finale.

Antrajame pusfinalyje intrigos buvo kiek mažiau. „KTU“ nuo pirmųjų rungtynių minučių pradėjo žaisti susikaupę ir atitrūko nuo Šalčininkų raj. „Sokol“ rankininkų. Igno Grigo ir Karolio Jankausko vedama „KTU“ komanda pirmojoje rungtynių pusėje demonstravo tiesiog uraganišką puolimą, o antrajame kėlinyje žibėjo ir komandos vartininkas Donatas Pocius. Pergalę antrajame pusfinalyje „KTU“ iškovojo įtikinama 14 įvarčių persvara (40:26).

Mažajame finale, kuris šį šeštadienį 15:00 val. Įvyks Garliavos sporto centre susitiks Kauno rajono SM bei Šalčininkų raj. „Sokol“ ekipos. Didžiojo finalo startas numatytas 17:00 val. Ir jame santykius ir vėl aiškinsis FRK „Atletas“ ir „KTU“ ekipos. Abejas rungtynes tiesiogiai bus galima stebėti internetu, o po LRF I-osios finalo ketverto by „Basement“ kovų visus į „afterį“ pakvies generalinis varžybų rėmėjas „Basement Cocktail Bar“.