LRF I – osios lygos finišas gegužės 5-6 dienomis Garliavoje!

2017-04-27

LRF I-osios lygos sezonas artėja prie finišo tiesiosios! Kovą dėl čempionų titulo jau tęsia tik keturios pajėgiausios lygos komandos: Kauno raj. SM, Šalčininkų raj. „Sokol“ , Kauno FRK „Atletas“ bei „KTU“ rankininkai!
Visos šios ekipos gegužės 5-6 dienomis renkasi Garliavos sporto centre, kur  LRF I – osios finalo ketverto by „Basement“ varžybose išsiaiškins šių metų stipriausią ekipą!
Praėjusių metų čempionai FRK „Atletas“ pusfinalyje stos į kovą su sąlyginiais ketverto šeimininkais Kauno rajono rankininkais. Ar pavyks ambicingiems garliaviečiams sustabdyti ir šį sezoną užtikrintai atrodančią „Atleto“ komandą? Pirmojo pusfinalio pradžia ir atsakymas į šį klausimą gegužės 5 dieną 18:00 val.

Antrajame pusfinalyje „KTU“ ekipą egzaminuos B grupės nugalėtoja ir tuo pačiu vienintelė ekipa savo pavadinime neturinti žodžio „Kaunas“ – Šalčininkų raj. „Sokol“. Praėjusiais metais finale kritusių „KTU“ rankininkų akistata su Šalčininkų rankinio klubu prasidės 19:45 val.

Ekipos, kurioms pusfinalio barjeras bus per aukštas, kovą dėl bronzos pradės gegužės 6 -osios dienos popietę 15:00 val. Didysis finalas, po kurio ir paaiškės šio „Basement“ finalo ketverto ir tuo pačiu stipriausia lygos komanda, startuos 17:00 val.  Atvyk į LRF I -osios lygos finalo ketvertą by „Basement“  ir palaikyk savus

Pasibaigus kovoms rankinio aikštelėj, atsipalaiduoti ir pasilinksminti jus pakvies Kauno naktinis klubas „Basement Cocktail Bar“, kuriame „afteris“ vyks iki paryčių!

 

Varžybų rezultatai