LRF I-osios lygos ketvirtfinaliuose Kauno raj. SM staigmena bei favoritų pergalės

2017-04-10
"KTU" klubo nuotrauka

„KTU“ klubo nuotrauka

Savaitgalį startavo Lietuvos rankinio federacijos ketvirtfinalio etapas, kuriame prisijungė jau ir reguliaraus sezono lyderiai.  Didžiausią staigmeną sąlyginai pateikė Kauno raj. SM auklėtiniai, kurie nugalėjo vienus iš B grupės lyderių HC „Molėtus“. Pergales pirmosiose serijos rungtynėse taip pat iškovojo „KTU“, „Sokol“ bei „Atleto“ ekipos.

Stipriausia A grupės komanda FRK „Atletas“ ketvirtfinalyje susitiko Alytaus „Varsa – Stronglasu“, kuris prieš tai iš lygos jau eliminavo Elektrėnų RK „Energiją“. Užtikrintai žaidę kauniečiai jau iki didžiosios pertraukos sugebėjo susikraut su 4 įvarčių pranašumą 18:14. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje per daug nepasikeitė ir čempionų titulą ginanti „Atleto“ ekipa šventė įtikinamą pergalę 30:22. Marijus Gudeika buvo rezultatyviausias kauniečių žaidėjas, jis pelnė savajai ekipai 8 įvarčius.  Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susikaus su Kauno rajono SM ir HC „Molėtų“ poros nugalėtoju.

Būtent rungtynėse Molėtuose užfiksuota bene didžiausia ketvirtfinalio staigmena. A grupėje treti likę Kauno raj. SM rankininkai nugalėjo antrąją B grupės komandą HC „Molėtus“, kurie praleido aštuntfinalio etapą. Kauniečiai, kurie aštuntfinalyje nugalėjo Panevėžio rankinio klubą, šiame mače pergalę šventė rezultatu 34:29 ir serijoje iki dviejų pergalių dabar pirmauja 1:0. Visą šį sezoną Kauno rajono komandą į priekį veda jaunasis Lietuvos rankinio talentas Arminas Stankūnas, kuris su 127 pelnytais įvarčiais yra rezultatyviausias lygos žaidėjas.

Vis galingiau sezono antroje pusėje atrodo „KTU“ rankinio klubas, kuris šį kartą nepaliko vilčių Pasvalio SM „Kurana“ klubui. Dar pernai aukščiausioje Lietuvos rankinio lygoje žaidę pasvaliečiai turėjo pripažinti kauniečių pranašumą dviženkliu skirtumu 40:30. Kauniečius, kaip jau įprasta šiame sezone, į priekį vedė 15 įvarčių pelnęs Ignas Grigas, kurį vyriausiasis Lietuvos vyrų rinktinės treneris Artūras Juškėnas įtraukė ir į Lietuvos klubų rinktinės stovyklos sudėtį. Pasvalio klube rezultatyvumu išsiskyrė 9 įvarčius pelnęs Tadas Karpavičius.

Daug intrigos neužfiksuota rungtynėse, kuriose žaidė B grupės nugalėtojai Šalčininkų raj. „Sokol“ ir Vilniaus SM „Tauro – VHC“ ekipos. Šalčininkiečiai įtikinamai įrodė savo pranašumą ir dar kartą šį sezoną įveikė sostinės rankininkus rezultatu 34:25. „Sokol“ klube rezultatyviausias buvo 8 įvarčius pelnęs Jan Girdijevskij. Tiek pat įvarčių ir į „Sokol“ vartus pelnė Vilniaus komandos žaidėjas Ignas Kuprevičius, kuris buvo rezultatyviausias „Tauro“ ekipoje.

Atsakomosios LRF I lygos ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos balandžio 15 dieną. Jeigu kurioje nors poroje prireiks trečiųjų serijos rungtynių, jos bus žaidžiamos balandžio 23 dieną.

Varžybų rezultatai