LRF I-osios lygos pusfinaliuose triumfavo „Smūgis – SM Tauras“ ir Kauno rajono SM

2018-05-05

LRF I-osios lygos pusfinaliuose pergales šventė favorito statusą turėjusios ekipos. Reguliaraus sezono nugalėtojai VHC „Smūgio – SM Tauro“ ekipa 33:27 (17:16) nugalėjo HC „Amber“ ekipą, o Kauno raj. SM  38:31 (21:14) pranoko HC „Molėtus“.

AMBER SMŪGISPirmieji vietą finale užsitikrino Kauno rajono rankininkai, kurie nugalėjo molėtiškius. Praėjusiais metais bronzą laimėję garliaviečiai šiemet jau pagerino savąjį rezultatą. Jau per pirmąjį kėlinį Kauno rajono rankininkai, kuriuos į priekį vedė aukščiausioje lygoje užsigrūdinę žaidėjai, atitrūko molėtiškių. Nors Molėtų patyrę lyderiai Agurkis ir Žala bandė traukti savąją komandą, tačiau jų pastangų neužteko. Pergalę rezultatu 38:31 šventė KRSM ekipa. Jos gretose rezultatyviausias buvo 11 įvarčių pelnęs D. Jovaišas, o A. Stankūnas pridėjo 7. Molėtų ekipai 11 įvarčių pelnė Martynas Žala.

Kitame pusfinalyje „Amber“ ekipa ilgai priešinosi „Smūgio – SM Tauro“ ekipai, kurios lyderiai dar prieš kelias valandas rungtyniavo ir aukščiausios Lietuvos rankinio lygos pusfinalyje VHC „Šviesos“ gretose. Po pirmojo kėlinio reguliaraus sezono nugalėtojau ‚Smūgio – SM Tauro“ rankininkai pirmavo vos vienu įvarčiu (17:16), tačiau po pertraukos jie atitolo ir užtikrintai iškovojo pergalę (33:27). Rezultatyviausias nugalėtojų ekipos žaidėjas su 7 įvarčiais buvo Ignas Kuprevičius, po 6 pelnė Marius Panavas ir  Mykolas Aleksa. „Amber“ gretose išsiskyrė Mindaugas Sladkevičius, pelnęs 9 įvarčius.

Rytoj mažajame finale 15:00 val. susitiks HC „Molėtai“ ir HC „Amber“, o finale 17:00 val. kausis Kauno raj. SM ir Vilniaus VHC „Smūgis – SM Tauras“.