LRF I-osios lygos varžybose po truputį ryškėja lyderiai

2017-11-06

LRF I-osios lygos varžybose sekmadienį buvo sužaistos dar penkerios rungtynės, po kurių po truputį pradėjo ryškėti ir šio sezono lyderiai.

Šalčininkuose susitiko praėjusių metų finalininkai Kauno FRK „Atletas“ ir šeimininkai „Sokol“ rankininkai. Jau pirmojo kėlinio metu „Sokol“ atitrūko nuo savo varžovų iš Kauno ir pirmavo rezultatu 16:13. Nors kauniečiams antroje rungtynių pusėje pavyko išlaikyti intrigą iki susitikimo pabaigos, tačiau pergalę „Sokol“ šventė rezultatu 33:29. Tai buvo jau antroji Kauno FRK „Atleto“ nesėkmė pirmenybių starte bei antroji Šalčininkų raj. „Sokol“ pergalė.

intransport

Dar atkaklesnė kova vyko Molėtuose, kur susitiko šeimininkai „InTransport“ bei Vilniaus HC „Amber“ ekipos. Po pirmojo kėlinio lygos debiutantai „Amber“ pirmavo rezultatu 19:14 ir nors antrąjį kėlinį jau laimėjo Molėtų rankininkai, tačiau pergalę namo vis tiek išsivežė HC „Amber“ (34:32). Vilniečiams tai buvo pirmoji pergalė per dvi jau sužaistas rungtynes, o Molėtų rankininkai lieka su viena pergale per tris rungtynes.

Rolandas Uoslys (HC „Amber“) : „Tikras nervų karas iki pat paskutinės minutės. Visų pirma, tai du skirtingi kėliniai, pirmas beveik idealus su puikiu išpildymu ir užbaigtumu ir antras toks, kurio antrą kartą nesinorėtų kartoti. Daug vaikiškų klaidų, pramestų metimų ir t.t., ko pasekoje daug įtampos iki paskutinės minutės. kuo labiausiai džiaugėsi susirinkę žiūrovai. Džiugiausia, ką ta nervų karą šįkart mums pavyko laimėti ir tai mums šiandien svarbiausia.“

Pasvalyje buvo užfiksuotos pirmosios šio sezono lygiosios. Šeimininkai SM „Kurana“ priėmė varžovus iš Zarasų RK „Kiro“ rankininkus. Pirmajame kėlinyje kiek pranašesni buvo Zarasų klubo žaidėjai, kurie pirmavo 17:15, tačiau tos persvaros neišlaikė. Antrąjį rungtynių kėlinį Pasvalys laimėjo 18:16 ir bendras rungtynių rezultatas tapo 33:33.  Pasvalio rankininkai kol kas stringa naujojo sezono starte ir per tris rungtynes tai buvo pirmasis jų iškovotas taškas, tuo tarpu Zarasų RK „Kiras“ su trimis taškais savo pradžia gali būti visai patenkintas.

pasvalys

Vis tvirčiau naujajame sezone atrodo ir Alytas SRC „Varsa – Stronglasas“ ekipa, kurie iškovojo antrąją pergalę. Šį kartą namuose buvo įveikta Panevėžio „SG – KKSC Grifas“ komanda. Alytiškiai, kurių keletas žaidėjų žaidžia ir pagrindinėje miesto komandoje, 32:29 (14:13) palaužė rankininkus iš Panevėžio.  Alytiškiai per tris rungtynes suklupo tik kartą, tuo tarpu „Grifo“ klubas yra patyręs dvi nesėkmes ir iškovojęs vieną pergalę.

Geležinę gynybą rungtynėse tarp Vilniaus SM „Tauro – VHC Smūgio“ ir Tauragės „Šiltauros“ pademonstravę vilniečiai taip pat įsirašė antrąją pergalę. Sostinės ekipa per pirmąjį rungtynių kėlinį į savuosius vartus praleido tik 6 įvarčius ir jau po 30 minučių pirmavo 14:6. Antrajame kėlinyje Tauragės rankininkams priartėti nepavyko ir SM „Tauras – VHC Smūgis“ įsirašė antrąją pergalę, laimėdami dviženkle persvara 29:19. Tauragės klubui tai buvo antroji nesėkmė per tris rungtynes, Vilniaus ekipa yra laimėjusi kol kas abejas savo rungtynes.

Kitas LRF I-osios lygos turas bus žaidžiamas Lapkričio 12 dieną.