LRF I-osios lygos varžybose – vieno įvarčio skirtumai

2017-11-27

LRF I – osios rankinio lygos varžybose savaitgalį sužaistos penkerios rungtynės, iš kurių net trys baigėsi vieno įvarčio skirtumu.

Pirmieji santykius tarpusavy dar šeštadienį aiškinosi SM „Tauras – VHC Smūgis“ ir Zarasų „Kiras“. Be pralaimėjimų kol kas šiame sezone žingsniuojantys vilniečiai ir šiame mače su savosiomis užduotimis susitvarkė. Pirmąjį kėlinį SM „Tauras – VHC Smūgis“ laimėjo rezultatu 21:15, o antrajame jų pranašumas dar labiau išaugo (37:27). Tai buvo jau ketvirtoji vilniečių pergalė per ketverias sužaistas rungtynes. Rezultatyviausi šiame mače nugalėtojų ekipoje buvo Arijus Čypas ir Domantas Čiuplinskas, pelnę po 7 įvarčius. Pralaimėjusiai Zarasų komandai 8 įvarčius pelnė Deividas Matkevičius, 7 pridėjo Mark Viršinskas.

smūgis

Sekmadienį vykusiose rungtynėse užtikrintą pergalę pasiekė tik viena ekipa. Alytaus SRC „Varsa – Stronglasas“, žaidusi namuose, gana nesunkiai įveikė Vilniaus HC „Amber“ rankininkus. Alytiškiai atitrūkti sugebėjo jau pirmojo kėlinio metu ir į pertrauką išėjo pirmaudami 22:15. Antroje rungtynių pusėje ir toliau itin rezultatyviai žaidė šeimininkams „Amber“ rankininkams priartėti neleido ir iškovojo pergalę 42:32. Alytiškiams 11 įvarčių pelnė Arnas Lubauskas, 10 – Nedas Buronko. HC „Amber“ rezultatyviausias buvo 10 tikslių metimų atlikęs Arminas Rosliakas.

Pirmąją nesėkmę patyrė Kauno raj. SM rankininkai, kurie išvykoje vieno įvarčio skirtumu nusileido Molėtų „InTransport“ klubui. Po pirmojo kėlinio jau atrodė, kad Garliavos ekipa parsiveš dar du taškus, kadangi pirmavo 18:22, tačiau patyrusio Martyno Žalos vedama Molėtų komanda sužaidė gerai susitikimo pabaigą ir šventė pergalę 37:36. Rezultatyviausias „InTransport“ žaidėjas ir buvo Martynas Žala, kuris pelnė 12 įvarčių, 10 pridėjo Mindaugas Agurkis, kuris ir pelnė lemiamą rungtynių įvartį. Kauniečių ekipoje išsiskyrė Arminas Stankūnas su 13 įvarčių, 8 pelnė Deividas Jovaišas.

Pasvalyje susitiko dvi ekipos, kurioms sezono pradžia klostosi itin sunkiai – šeimininkai SM „Kurana“ bei Kauno FRK „Atletas“.  Po šio susitikimo FRK „Atletas“ liko vis dar be taškų, kadangi pasvaliečiams nusileista minimaliu skirtumu 32:31. Pasvaliečiai pirmąjį kėlinį taip pat vienu įvarčių (17:16), tačiau antrajame kėlinyje jie jau buvo paleidę varžovus į priekį (20:24). Vis tik persvaros „Atletas“ neišlaikė, o lemiamomis minutėmis šeimininkus į priekį patempė Vytenis Vaškas, kuris aikštę paliko su 7 pelnytais įvarčiais. Tiek pat jų nugalėtojams pelnė ir Mindaugas Impolis, o svečių ekipoje 9 pelnė Marijus Gudeika, 8 – Augustas Adomonis.

Vienintele ekipa, kuriai šiame ture nepagelbėjo namų sienos tapo Tauragės „Šiltaura“, kuri savo žiūrovų akivaizdoje nusileido Panevėžio SG „Grifui – KKSC“. Po pirmojo kėlinio panevėžiečiai pirmavo vienu įvarčiu (14:15), tačiau antrajame kėlinyje Tauragės klubas jau buvo perėmę iniciatyvą ir likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos pirmavo 27:23. Vis tik, susitikimo pabaigoje „Šiltaura“ sustojo, o Panevėžio lyderiai nesnaudė ir išplėšė sau itin svarbią pergalę rezultatu 28:29. Prie „Grifo“ pergalės daugiausiai prisidėjo 10 įvarčių pelnęs Erikas Vilkoicis ir 6 surinkęs Justas Tūtoraitis. Šeiminkams 9 pelnė Donatas Laugalys, 8 – Aurimas Gedvilas.