LRF – osios lygos varžybose namų sienos nepadėjo tik tauragiškiams

2017-12-18

LRF I-osios lygos varžybose sekmadienį sužaistos dar penkerios rungtynės, kuriose namų sienos nepadėjo tik vienai žaidusiai komandai.

Pasvalyje kiek netikėtai pergalę iškovojo šeimininkai „Kuranos SM“ priėmė svečius iš Šalčininkų raj. – „Sokol“ ekipą. Sunkiai sezoną pradėję pasvaliečiai dabar iškovojo penktąjį tašką ir pakilo iš turnyrinės lentelės dugno. Šį susitikimą prieš „Sokol“ jie laimėjo rezultatu 32:28 (16:12). „Sokol“ po šios nesėkmės liko su 6 taškais.

varsa2

Dar vieną pergalę namuose iškovojo Alytaus „SRC Varsa – Stronglasas“, kuri 35:29 (16:15) įveikė Kauno rajono „SM“ klubą.  Alytiškiai su 11 surinktų taškų šiuo metu lygoje antri, o Kauno rajono ekipa su 8 taškais dalinasi 3-5 pozicijas. Prieš šias rungtynes Alytuje tylos minute buvo pagerbtas klubo vadovo, Alytaus rankinio patriarcho  Jono Jonuškos atminimas.

Ir toliau nesustabdomai I-osios lygos varžybose žygiuoja Vilniaus „SM Tauras – VHC Smūgis“ rankininkai. Šį kartą jie namuose palaužė praėjusių metų vicečempionų FRK „Atleto“ pasipriešinimą. Nors kauniečiai lyderiams metė rimtą iššūkį, tačiau susitikimas baigėsi 29:25 (15:12) Vilniaus klubo naudai. Vilniečiai turi surinkę 12 taškų ir kol kas vieninteliai lygoje laimėjo visas žaistas rungtynes, Kauno klubas savo sąskaitoje kol kas turi vos vieną pergalę.

Nesėkmių serijos nutraukti nepavyko Tauragės „Šiltauros SM“ rankininkams. Jie namuose turėjo pripažinti lygos debiutanto Vilniaus HC „Amber“ pranašumą. Per pirmąjį kėlinį persvarą susikūrę vilniečiai šeimininkams pasivyti nebeleido ir susitikimą laimėjo 35:30 (17:11). „Amber“ ekipai tai buvo 8-asis taškas, o tauragiškiai savo sąskaitoje turi vos 2.

Užtikrintą pergalę namuose pasiekė Panevėžio „SG – KKSC Grifo“ klubas, kuris įtikinamai nugalėjo Zarasų „ZRK Kirą“. Panevėžiečiams svečiai iš Zarasų priešinosi visą pirmąjį kėlinį, tačiau antroje rungtynių pusėje Panevėžio puolimo banga svečiams jau nepaliko jokių vilčių. Rungtynes „SG –KKSC Grifas“ laimėjo 34:21 (12:10) ir įsirašė sau 6 – ąjį tašką, tiek pat jų savo sąskaitoje turi ir Zarasų klubas.