LRF prezidentas džiaugiasi dzūkų skiriamu dėmesiu rankinio sporto šakai

2016-04-06

Lietuvos rankinio federacijos prezidento vizitas AlytujeTrečiadienį Alytaus miesto vadovai priėmė Lietuvos rankinio federacijos prezidentą Donatą Pasvenską ir generalinį sekretorių Miglių Astrauską bei aptarė rankinio sporto šakos plėtros perspektyvas ir galimus renginius Alytuje. Dėkodamas už skiriamą dėmesį rankinio sportui D. Pasvenskas įteikė Alytaus miesto savivaldybės merui rankinio kamuolį.

„Atvykome norėdami padėkoti Alytaus miesto vadovams, sporto žmonėms už tai, kad Alytuje rankinis mylimas, plėtojamas, tikimės tai tęsis ir ateityje. Sunku pasakyti, ar Alytus turėtų tokius rankininkų pasiekimus be savivaldybės pagalbos“, – sakė Lietuvos rankinio federacijos prezidentas. Pasak Alytaus miesto savivaldybės mero Vytauto Grigaravičiaus, visos sporto iniciatyvos, renginiai Alytuje visuomet yra palaikomi „Alytus nuo seno garsėja kaip sporto miestas. Stiprūs mūsų sportininkai, sporto infrastruktūra yra vienas iš miesto privalumų. Todėl visuomet siekiame remti sportą“, – kalbėjo V. Grigaravičius.IMG_1254

Anot D. Pasvensko, Alytaus rankininkai vertinami kaip vieni geriausių Lietuvoje. „Šešių amžiaus grupių jaunimo varžybose Alytaus rankininkai – finaluose. Rankinio lygoje Alytaus vyrų rankinio komanda yra antroje vietoje. Į rankinio varžybas Alytuje susirenka daugiausiai žiūrovų. Visa tai tik parodo, kad Alytus – vienas geriausių“, – patikino federacijos prezidentas. Jo teigimu, Alytuje galėtų vykti Tarptautinės jaunimo rinktinių varžybos, o kitais metais turima minčių čia surengti Lietuvos rankinio federacijos taurės finalo ketverto varžybas. D. Pasvenskas taip pat pasidžiaugė, jog Alytus turi puikias sąlygas ir tinkamą infrastruktūrą plėtoti sporto šaką.

Susitikimo metu aptartos Alytaus miesto savivaldybės bendradarbiavimo su Lietuvos rankinio federacija galimybės, kalbėta, kaip populiarinti šią sporto šaką ir skatinti rankininkų dalyvavimą tarptautinėse varžybose.

Varžybų rezultatai
2018 m. Europos vyrų U20 rankinio čempionatas. Makedonija
2018
07.20
Farerų salos
Lietuva
15:00
2018
07.21
Lietuva
Suomija
17:00
2018
07.23
Baltarusija
Lietuva
13:00
2018
07.24
Lietuva
Graikija
17:00
2018
07.26
Estija
Lietuva
13:00