LRF taurės ketvirtfinaliuose – nuožmūs pirmieji susitikimai

2017-11-18

Šeštadienį LRF ketvirtfinalio etape sužaistos pirmosios rungtynės, tačiau po jų klausimų tik padaugėjo. Alytuje „Varsa – Stronglasas“ priėmė „KTU“ rankininkus, o Vilnuje vyko derbis tarp „Šviesos“ ir HC „Vilniaus“.

šviesa vilnius

Rungtynės Alytuje prasidėjo visiškai lygia kova ir prabėgus pusei pirmojo kėlinio tarp ekipų buvo visiška lygybė (8:8). Tuomet iniciatyvos alytiškių gretose ėmesi patyrę Gintautas Adamkevičius ir Aurelijus Sabonis, kurių tikslių metimų dėka alytiškiai po pirmojo kėlinio pirmavo 22:18.

Antrajame kėlinyje „KTU“ savo tituluotiems oponentams didinti persvaros nebeleido, o prabėgus 10 minučių antrajame kėlinyje komandas jau skyrė vos vienas įvartis (25:24). Perlaužti susitikimo „KTU“ klubas nesugebėjo ir per likusį laiką „Varsa – Stronglasas“ siusigrąžino turėtą persvarą. Rungtynės baigėsi 37:33 Alytaus ekipos pergale, o tai reiškia labai įdomią akistatą sekmadienį Garliavoje.

„Varsa – Stronglasas“: Gintautas Adamkevičius 9, Dovydas Čepulis ir Aurelijus Sabonis po 8, Rokas Lastauskas ir Remigijus Čepulis po 4.

„KTU“: Ignas Grigas 11, Vilius Juozaitis ir Karolis Jankauskas po 6, Deividas Jovaišas 5, Arminas Stankūnas 3.

Vilniaus derbyje favoritu buvo laikomi VHC „Šviesos“ rankininkai, tačiau pirmajame kėlinyje HC „Vilniaus“ gynyba tiesiog surakino „Šviesos“ greitą puolimą. Per 30 minučių 13 įvarčių pelniusi „Šviesa“ atsilikinėjo rezultatu 13:17.

Vis tik antroje rungtynių pusėje „Šviesa“ įsijungė ir perėmė iniciatyva. Likus 10 minučių iki rungtynių pabaigos priekyje jau buvo VHC „Šviesa“ (22:21).  Per likusį laiką pirmaujanti komanda keitėsi dar pora kartų, tačiau nuaidėjus finalinei sirenai švieslentėje buvo lygybė (25:25). Tai reiškia, jog šioje poroje visiškai viską lems antrosios rungtynės, kurios įvyks sekmadienį.

HC „Vilnius“: Petras Raupėnas 5, Domantas Pukas ir Karolis Antanovičius po 4, Martynas Lapinskas ir Domantas Raudonius po 3.

VHC „Šviesa“: Valdas Drabavičius ir Tomas Bernatavičius po 6, Tadas Rasakevičius 4, Karolis Antanavičius 3.

Varžybų rezultatai