LRF taurės ketvirtfinalyje sėkmė prognozuojama „Granito – Kario“, „Varsos – Stronglaso“ ir „Šviesos“ ekipoms

2017-11-17

Lietuvos rankinio lygoje pertrauka – atėjo taurės kovų metas. Kol šalies čempionas Klaipėdos „Dragūnas“ laukia kitų finalo ketverto dalyvių, šešios ekipos stoja į kovą dėl trijų likusių kelialapių į Alytuje vyksiantį finalinį turnyro akordą.

Visos poros tarpusavyje susitiks po du kartus, o į tolimesnį etapą keliaus geresnį įvarčių santykį tarpusavio dvikovoje turinti ekipa. Taurės burtai vieniems klubams buvo negailestingi, kitiems šyptelėjo sėkmė.

Alytaus „Varsa – Stronglasas“ – Kauno „KTU“

varsa kaune

Būsimo finalo ketverto šeimininkai padarys viską, kad galėtų vasario mėnesį grumtis su kitomis ekipomis dėl trofėjaus namų arenoje. Tačiau kaip parodė pirmoji tarpusavio akistata, lengva nebus. Tuomet pirmosiose sezono  rungtynėse ilgą laiką rezultatas buvo lygus, tačiau rungtynių pabaigoje alytiškiai įrodė savo pranašumą. Įsibėgėjus sezonui KTU vis dar neatranda to rankinio, kuris leistų įveikti Alytaus klubą. Įvertinus ir tai, kad alytiškiai jau bus susižaidę, jų nebekamuoja sezono pradžios sindromas, o sportinė forma nebloga, galima juos laikyti poros favoritais. „KTU“ pagrindinis ginklas turėtų būti greitis ir ištvermė. Dvejos rungtynės per dvi dienas gali būti per daug Alytaus ekipos veteranams. Kuo abiejų rungtynių tempas bus greitesnis, tuo tai bus palankiau „KTU“ ekipai. Varžovų nuvarginimas yra jų šansas.

Prognozė: 65:35

 

Kauno „Granitas – Karys“ – Molėtų „InTransport“

granitas karysŠiemet atsinaujinusi bei keliais labai patyrusiais ir savo vertę įrodžiusiais žaidėjais pasistiprinusi Molėtų ekipa išbando save taurės varžybose. Vis tik burtai buvo negailestingi. Ilgą suolą turintis „Granitas – Karys“ neturėtų baimintis dviejų rungtynių iš eilės. Nors jų dar laukia kovos Europos iššūkio taurėje, tai neturėtų keisti jų tikslų. Jie ne tik sieks įveikti Molėtų ekipą, bet ir laimėti taurę. Šiemet kol kas Lietuvoje jie žygiuoja be pralaimėjimų ir toks noras yra logiškas. Molėtų ekipa gali „iššauti“, tačiau vargu ar realu laimėti prieš kauniečius dviejų rungtynių serijoje. Vis tik tai bus geras motyvacinis užtaisas ekipai kovoms pirmojoje rankinio lygoje. Puikus šansas pasitikrinti ko jie yra verti.

Prognozė: 90:10

 

VHC „Šviesos“ – HC „Vilnius“

tomas bernatavičiusDviejų Vilniaus ekipų derbis taurės varžybose jau tampa klasika. Ne pirmą ir, tikėtina, ne paskutinį kartą ekipų keliai kertasi taurėje. Šiemet, nors dar ir nepagavo savo optimalaus žaidimo, gerokai stipresni atrodo „Šviesos“ rankininkai. Tą jie įrodė ir tarpusavio dvikovoje reguliariajame sezone. Žinoma, derbis duos savo emocinį užtaisą, tačiau reikia turėti pajėgumų juos išnaudoti. HC „Vilniaus“ ekipai netruks noro, charakterio ir kovingumo, tačiau gali pritrūkti ilgo suolo ir meistriškumo. „Šviesa“ tiesiog atrodo per stiprus varžovas, tačiau nuvertinti HC „Vilniaus“ nevertėtų. Įvertinus ilgą tarpusavio kovų istoriją, panašu, kad „Šviesa“ nuo pat pirmųjų rungtynių pradžios griebs kontrolę į savo rankas ir turėtų patekti į kitą etapą kontroliuodama savo likimą abiejų rungtynių metu.

Prognozė: 70:30

Varžybų rezultatai