„Cbet“ LRF taurės moterų pusfinalyje apsieita be staigmenų

2018-02-17

„Cbet“ LRF moterų taurės pusfinaliuose staigmenų užfiksuota nebuvo. Pergales, kaip ir tikėtasi iškovojo dvi sezono lyderės – Kauno raj. HC „Garliava – SM Cascada“ bei Kauno „ACME – Žalgiris“.

vilnius garliava

Daugiau intrigos buvo pirmajame mače, kuriame susitiko „Garliava – Cascada“ ir „Eglė – Šviesa- SM Tauras“. Vilnietės metė rimtą iššūkį moterų lygos čempionėms iš Garliavos. Pirmajame kėlinyje garliavietėms jau buvo pavykę atitrūkti (8:4), tačiau tos persvaros jos ilgai neišlaikė ir 25 rungtynių minutę priekyje jau buvo „Eglė – Šviesa – SM Tauras“ (13:12). Paskutines kėlinio minutes kur kas drausmingiau sužaidė „Garliava – Cascada“ ir po pirmojo kėlinio jos pirmavo 16:13.

Antrojo kėlinio metu Kauno rajono merginos jau varžovių arčiau neprisileido ir sužaidę kur kas rezultatyvesnį kėlinį šventė pergalę rezultatu 37:32

Kauno raj. HC „Garliava – SM Cascada“: Kamilė Bušaitė 8,  Laima Bernatavičiūtė 7, Karolina Sparnauskaitė, Gabija Kleizaitė, Evelina Dževerakaitė ir Emilė Aglinskaitė po 5.

Vilniaus „Eglė – Šviesa – SM Tauras“: Aušra Šponė 14, Rita Repečkaitė 6, Auksė Sviderskienė 3, Greta Makovskytė, Rasa Mikalonytė ir Gabrielė Pereklytė po 2.

Kur kas lengviau su savo užduotimis pusfinalyje susitvarkė Kauno „ACME – Žalgiris“ merginos. Taurę ginančios kaunietės užtikrintai 42:17 nugalėjo Alytaus SRC „Margiris – LJR“ komandą.

zalgiris alytus

Alytaus SRC „Margirio“ komanda šioms taurės varžyboms pasikvietė į savo sudėtį nemažą dalį Lietuvos jaunių rinktinės narių, tačiau ir jos nepadėjo stipriau pasipriešinti žalgirietėms. Jau po pirmojo kėlinio kaunietės pirmavo 20:7. Antrasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir per jį Kauno komanda savo pranašumą tik dar labiau padidino.

Sekmadienį 13:30 val. Alytuje įvyks jau tradicinis finalas, kuriame susitiks Kauno raj. HC „Garliava – Cascada“ ir Kauno „ACME – Žalgiris“. Rungtynės tiesiogiai transliuojamos bus ir „rankinis“ facebook kanale.
Kauno „ACME – Žalgiris“: Simona Kazlauskaitė ir Audinga Kniubaitė po 6, Austėja Narauskaitė 5, Martyna Vaitkutė ir Inesa Verbovik po 4.

Alytaus SRC „Margiris – LJR“: Gabija Gaidytė 4, Karolina Čekuolytė 3, Eimantė Zenkovaitė, Austėja Rimkutė ir Paulina Vaitkevičiūtė po 2.

Varžybų rezultatai