LRF vadovai lankėsi sporto gimnazijose

2014-08-23

Šiaulių gimnazijaLietuvos rankinio federacijos prezidentas Antanas Skarbalius ir generalinis sekretorius Miglius Astrauskas apsilankė Šiaulių sporto vidurinėje mokykoje. Susitikime su mokyklos direktore Irma Abromaitiene, pavaduotoju sporto rekalams Andriumi Stočkumi, Šiaulių savivaldybės sporto skyriaus vėdėju Gintaru Jasiūnu, sporto mokyklos „Dubysa“ direktoriumi  Aivaru Strockiu aptarti sportinių grupių formavimo, treniruočių ir varžybų proceso organizavimo, finansavimo šaltinių ir perspektyvinio planavimo klausimai bei problemos. Dabartinis LRF prezidentas Antanas Skarbalius buvo Šiaulių sporto internato vienas iš iniciatorių ir įkūrėjų prieš daugiau nei 30 metų. Ir šiuo metu jaučiamas didelis Šiaulių savivaldybės ir sporto vidurinės vadovų įdirbis sporto vidurinės mokyklos infrastruktūros kūrime. Visi susitikimo dalyviai pažymėjo regioninių sporto gimnazijų reikalingumą Lietuvoje ir džiaugėsi jų atkūrimu Šiauliuose ir Panevėžyje. Šiaulių sporto vidurinės mokyklos direktorė ir LRF prezidentas pasirašė glaudaus bendradarbiavimo sutartį. LRF vadovai buvo pakviesti į Šiaulių sporto viddurinės mokyklos atidarymą š.m. rugssėjo 01 dieną, kuriame dalyvaus ir Lietuvos Vyriausybės Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Vėliau LRF vadovai Šiaulių arenoje susitiko su jos generaliniu direktoriumi Gintaru Radavičiumi ir aptarė Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės rinktinės 2016 metų Europos čempionato atrankos rungtynių su Baltarusija organizavimo klausimus.

Panevezio gimnPo pietų A. Skarbalius ir M. Astrauskas jau Panevėžyje susipažino su Panevėžio sporto vidurine mokykla ir susitiko su jos vadovais direktore Jūrate Pauliukiene, pavaduotoju Sigitu Dambrausku. Panevėžyje dar yra spręstinų klausimų, susijusių su sporto vidurinės mokyklos mokymo ir treniruočių procesų organizavimu. LRF ir sporto vidurinės mokyklos vadovai numatė kelius, kaip kuo greičiau išspręsti iškilusius neaiškumus ir problemas. Susitikimas vyko konstruktyviai ir darbinėje atmosferoje. Nutarta bendradarbiavimo sutartį pasirašyti artimiausiu metu. 

Varžybų rezultatai