Merginų rinktinė baigė atrankos į pasaulio čempionatą kovas

2016-03-20

Brigita-IvanauskaitėLietuvos merginų iki 20 metų rankinio rinktinė baigė atrankines kovas į šių metų pasaulio čempionatą. Paskutinėse grupės rungtynėse skaudžiai pralaimėta Vokietijos bendraamžėms rezultatu 33:12.

Čekijoje vykstančiame atrankos turnyre pirmąją vietą ir patekimą į pasaulio čempionatą užsitikrino Vokietijos rinktinė, kuri laimėjo visas trejas grupės rungtynes. Lietuvos merginos nesugebėjo rimčiau pasipriešinti savo varžovėms, kurios nutolo jau rungtynių pradžioje. Sužaidus 15 minučių vokietės buvo priekyje rezultatu 8:1. Pasibaigus pirmajam kėliniui buvo aišku, kad antrasis kėlinys bus tik formalumas – 17:6.

Antrojoje rungtynių dalyje vaizdas aikštėje ypatingai nesikeitė. Vokietės ir toliau dominavo, o Lietuvos rinktinė retokai sėkmingai atakuodavo varžovių vartus. Galutinis rezultatas 33:12 grupės nugalėtojų naudai.

Lietuvos rinktinėje įvarčius pelnė tik penkios rankininkės, o rezultatyviausiai žaidė Brigita Ivanauskaitė įmetusi 6 įvarčius.

Lietuvos rinktinė per trejerias rungtynes iškovojo vieną tašką, pirmosiose grupės rungtynėse sužaidusios lygiosiomis su Bulgarijos rinktine. Galutinė rinktinės vieta paaiškės po paskutiniųjų grupės rungtynių, kuriose žais šeimininkės čekės ir bulgarės. Lietuvės grupėje užims trečią arba ketvirtą vietą.

Varžybų rezultatai