Moretų I-osios lygos varžybose pergales iškovojo Utenos „DSC“ ir „ACME – Žalgiris 2“ komandos

2017-11-23

Lietuvos moterų I-osios lygos varžybose sužaistos dvejos rungtynės. Alytuje susitiko „ACME – Žalgiris 2“ merginos bei šeimininkės SRC „Margiris“, o Utenoje vietos „DSC“ žaidė prieš Garliavos „SM“ ekipą.

Alytuje Kauno „ACME – Žalgiris“ su šeimininkės vargo tik vieną kėlinį. Per pirmąsias 30 minučių kaunietės sau susikūrė tik 1 įvarčio pranašumą (15:16), tačiau po ilgosios vaizdas pasikeitė kardinaliai. Viešnios iš Kauno atitrūko ir susitikimą laimėjo rezultatu 26:36.

DSC_0032

Rasa Lugauskienė (Alytaus SRC „Margiris“): Labai sunkiai pradėjome rungtynes,gal todėl, kad negalėjo dėl traumų žaisti dvi  pagrindinės sudėties žaidėjos –  R,Gervytė ir A.Rudžionytė. Pradžioje atidavėme iniciatyvą varžovėms ir tik antroje kėlinio pusėje žaidimas pagerėjo – susikaupeme ir kėlinį baigėme 15:16. Antro kėlinio pradžioje už grubų žaidimą iki galo rungtynių buvo pašalinta M.Malciūtė ir komanda nesugebėjo pasipriešinti vyresnėms ir stipresnėms žalgirietėms.“,

Kauno „ACME – Žalgiris“: Deimantė Baranauskaitė, Austėja Narauskaitė ir Gabrielė Vaičiūtė po 8, Audinga Balionytė 6.

Alytaus SRC „Margiris“: Paulina Vaitkevičiūtė 13, Raminta Neveckaitė 4,  Mingailė Malciūtė ir Ernesta Goberytė po 3.

Kitose rungtynėse, kurios trečiadienio vakarą vyko Utenoje užfiksuota staigmena, Šeimininkės Utenos rankininkės gana nesunkiai nugalėjo Garliavos „SM“ komandą. Iki šių rungtynių garliavietės buvo pralaimėję tik kartą – nusileista galingai žaidžiančiai Klaipėdos „Dragūno – Viesulo“ komandai.

Utenoje vykusiose rungtynėse šeimininkės jau pirmajame kėlinyje atitrūko nuo dublerinės Lietuvos čempionių komandos ir pirmavo 20:13. Galingai puolusios uteniškės apsukų nesumažino ir antrajame rungtynių kėlinyje, per kurį savo pranašumą tik dar labiau padidino. Susitikimas baigėsi rezultatu 36:25 Utenos „DSC“ komandos naudai.