Moterų lygoje pergales iškovojo favoritės

2017-12-11

Lietuvos moterų rankinio lygoje savaitgalį buvo sužaistos dvejos rungtynės. Didesnių netikėtumų jose išvengta ir favoritės patvirtino savo statusus.

cascada siauliai

Vilniaus „Alandeko Vichy“ komanda vyko į Garliavą, kur sutiko praėjusių metų čempiones – „Garliavos SM Cascados“ merginas. Šeimininkių ekipai pavyko atitrūkti jau per pirmąjį kėlinį ir jį laimėti rezultatu 25:12. Antrajame kėlinyje jų persvarą tik dar labiau išaugo ir rungtynes kol kas be pralaimėjimų žygiuojančios garliavietės laimėjo rezultatu 39:26. Tai buvo 6 Kauno rajono merginų pergalė šių metų sezone.

„Garliava SM Cascada“: Greta Rinkevičiūtė 11, Gabija Kleizaitė 7, Kamilė Bušaitė 5, Laima Bernatavičiūtė 4.

„Alandeko Vichy“:  Silva Muzikevičiūtė 8, Dominika Andronik ir Eglė Burakauskaitė po 6, Aistė Malinauskaitė 3.

Svarbią pergalę iškovojo „Eglės – Šviesos – SM Tauro“ merginos, kurios išvykoje įveikė dar pergalių neiškovojusią Šiaulių ekipą.  Karolio Kaladinsko vadovaujamos vilnietės per pirmąjį kėlinį atitrūko nuo šeimininkių 5 įvarčių skirtumu (20:15) ir tą pranašumą išlaikė bei netgi padidino antrojo kėlinio metu. „Eglės – Šviesos – SM Tauro“ ekipa išsivežė 2 svarbius taškus bei pergalę rezultatu 37:31. Vilniaus komanda kol kas turi patyrusi du pralaimėjimus – nusileista „ACME Žalgirio“ bei „Garliavos SM – Cascados“ ekipoms.

SM „Dubysa ŠSG“: Urtė Mockevičiūtė 7, Ramunė Poškutė ir Lina Lukoševičienė po 6, Sandra Avižinytė ir Augustė Vilimaitė po 4.

„Eglė – Šviesa – SM Tauras“: Auksė Sviderskienė 10, Inga Sadauskaitė ir Rita Repečkaitė 7, Indrė Norvilytė ir Ugnė Malinauskaitė po 4.