Moterų lygoje – pirmoji „Alandeko – Vichy“ pergalė

2017-12-07

LMRLAukščiausioje Lietuvos moterų rankinio lygoje trečiadienį buvo sužaistos vienerios rungtynės. Susitiko turnyrinės lentelės kaimynės Vilniaus „Alandeko – Vichy“ bei Šiaulių SM „Dubysa – ŠSG“. Pirmosios šių dviejų ekipų rungtynės Šiauliuose buvo pasibaigusios lygiosiomis.

Pirmojo kėlinio metu nei vienai iš ekipų įgyti solidesnės persvaros nepavyko, o pirmaujanti komanda keitėsi net kelis kartus. Šiaulietės nors puolime rėmėsi daugiausiai Urtės Mockevičiūtės bei Ramunės Poškutės individualiais veiksmais, tačiau šeimininkių į priekį nepaleido. Po pirmojo kėlinio visiška lygybe – 19:19.

Antrajame kėlinyje viešnioms iš Šiaulių, kurios šiame susitikime negalėjo pasigirti ilgu atsarginių žaidėjų suoleliu, pradėjo stigti jėgų ir vilnietės atitrūko. Likus rungtyniauti 10 minučių iki susitikimo pabaigos „Alandeko Vichy“ jau pirmavo 29:26 ir per likusį laiką savosios persvaros neiššvaistė. Susitikimas baigėsi pirmąją „Alandeko Vichy“ pergale šiame sezone, jos laimėjo rezultatu 35:31. Tai buvo pirmoji „Alandeko Vichy“ pergalė šiame sezone, o šiaulietės vis dar lieka nepatyrusios pergalės džiaugsmo.

„Alandeko Vichy“: Ieva Balčiūtė 14, Dominika Andronik 7, Eglė Burakauskaitė ir Greta Noreikaitė po 4.

„Dubysa ŠSG“: Urtė Mockevičiūtė 14, Ramunė Poškutė 12, Vaida Repečkienė 2.

Vienerios rungtynės buvo sužaistos ir moterų I-osios lygos varžybose.  Kauno rajono SM „Garliava“ namuose priėmė viešnias iš Alytaus – SRC „Margirio“ rankininkes.

Namie žaidusios Garliavos merginos sužaidė itin rezultatyviai pirmąjį rungtynių kėlinį ir atitrūko nuo savo varžovių. Jau prabėgus 30 susitikimo minučių merginas skyrė 7 įvarčiais (19:12). Antrajame kėlinyje vaizdas per daug nepasikeitė ir „Garliavos“ persvara dar labiau išaugo. Susitikimas baigėsi rezultatu 35:23 ir tai buvo ketvirtoji Kauno rajono merginų pergalė per šešias rungtynes.

SM „Garliava“: Mantė Voskresenskaja 10, Greta Valatkevičiūtė 7, Inesa Slavėnaitė 4, Ieva Urnikytė 3.

SRC „Margiris“: Mingailė Malciūtė 8, Raminta Neveckaitė 5, Ernesta Goberytė 4, Monika Didžiūnaitė 2.