Moterų pirmosios lygos varžybose finalo ketverto dalyvės jau aiškios

2018-02-28

LRF moterų I-osios lygos varžybose jau aiškios visos keturios finalo ketverto dalyvės. Nors dar liko sužaisti paskutiniojo turo rungtynes, pirmojo ketverto ekipų išstumti jau niekas negali.

"Dragūno - Viesulo" nuotrauka

„Dragūno – Viesulo“ nuotrauka

Lygoje pirmauja vos kartą pralaimėjusi Klaipėdos „Dragūno –  Viesulo“ ekipa. Vienintelį kartą jos nusileido „ACME – Žalgiris 2“ merginoms rezultatu 27:26. 20 taškų turinčios klaipėdietės į finalo ketvertą žengs kaip reguliaraus sezono nugalėtojos.

Arti antrosios vietos yra  Kauno raj. HC „Garliavos SM“ merginos, kurių dar laukia akistata su Alytaus SRC „Margiriu“. Pergalės atveju – jos reguliarųjį sezoną tikrai užbaigs antroje vietoje. Garliavietės savo sąskaitoje jau turi 16 taškų ir nors „ACME – Žalgiris 2“ dar galėtų susilyginti su jomis pagal šį rodiklį, tačiau dėl laimėtų tarpusavio rungtynių, aukščiau liktų Garliavos rankininkės.

Tuo tarpu trečiosios vietos likimas realu, jog spręsis atidėtose  rungtynėse tarp „ACME – Žalgiris 2“ ir Utenos DSC merginų. Tam, jog liktų trečios, Uteniškės dar turės nugalėti ir Šiaulių SM „Dubysos“ ekipą.

Iš penktosios vietos jau niekur pakilti negali Alytaus SRC „Margiris“ merginos, kurių laukia paskutinės rungtynės dėl garbės su Garliavos SM rankininkėmis. Šeštoje vietoje lieka Molėtų ekipa, kuri iškovojo tris pergales ir paskutiniame ture dar mėgins mesti iššūkį Klaipėdos „Dragūnui – Viesului“, o be taškų kol kas esanti Šiaulių ekipa pabandys sujaukti planus Utenai.

Finalo ketvertas numatytas kovo 16-17 dienomis, o jo vieta turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

Turnyrinė lentelė
1.Klaipėdos“Dragūnas-Viesulas“ 20 tšk
2.Kauno rajono SM-Garliava 16 tšk
3.Kauno „ACME-ŽALGIRIS“ 2 14 tšk
4.Utenos DSC „UTENA“ 12 tšk
5.Alytaus SRC „Margiris“ 8 tšk
6.Molėtų SC/SK 6 tšk
7.Šiaulių SM“Dubysa-Gubernija“ 0 tšk
Varžybų rezultatai