Naudingiausias „Vivus.lt“ rankinio lygos lapkričio mėnesio žaidėjas – Žanas Gabrielius Virbauskas

2017-12-05

gabrielius virbauskas„Vivus.lt“ rankinio lyga kartu su savo rėmėju „Vidvie“ pristato lapkričio mėnesio geriausio lygos žaidėjo rinkimus. Kaip ir praėjusį, taip ir šį mėnesį įvairūs Lietuvos rankinio bendruomenės atstovai skyrė balus žaidėjams, pagal kuriuos buvo išrinktas ir šio mėnesio geriausias. Po labai lygios ir atkaklios kovos, 4 taškais aplenkęs brolį, juo tapo Klaipėdos „Dragūno“ įžaidėjas Žanas Gabrielius Virbauskas. Jam atiteks mūsų rėmėjo „Vidvie“ įsteigtas prizas!

Vytautas Kleinauskas (Rankinio komentatorius): Deivydas Virbauskas – 12, Žygimantas Micevičius 10, Gabrielius Virbauskas 8.

Lapkričio mėnesį rankinio lygoje individualiai gerai pasirodė, bemaž, visa dešimtis rankininkų, tad rinktis geriausią buvo gerokai sunkiau nei spalį. Pirmenybę teko atiduoti tiems, kurie žaidė daugiau rungtynių ir labiau lėmė savo ekipos pasirodymus. Į trejetuką neįtraukiau, bet norėčiau paminėti rankininkus buvusius labai arti to: Mindaugas Urbonas („Granitas – Karys“), Deivas Eidukonis („Ūla“), Ignas Grigas („KTU“), Eimantas Sinkevičius („Utena“), Valdas Drabavičius („Šviesa“).

Šiauliečiai iškovojo dvi pergales ir nusileido tik „Dragūnui“ ir į abi pergales juos vedė D. Virbauskas, kuris nepasimetė ir rungtynėse su „Dragūnu“. „Dubysos – Gubernijos“ lyderis nusipelnė vietos trejete. Įvertinus nuveiktus šiauliečių darbus ir svarbą rezultatams, D. Virbauskui skiriu 12 balų. Kovingą rankinį rodantys šiauliečiai šiame sezone sunkiai įkandamas riešutas visoms ekipoms, o D. Virbauskas buvo itin pastebimas lapkričio mėnesį.

Sunkus mėnuo buvo Alytaus ekipai, per kurį patirti du pralaimėjimai, tačiau Ž. Micevičius įrodė savo meistriškumą visose rungtynėse su stipriais varžovais tapdamas komandos lyderiu. Manau, kad žaidžiant su analogiškais varžovais, tik keli lygos rankininkai galėtų pademonstruoti Ž. Micevičiui prilygstantį pasirodymą. Jei pergalių būtų buvę daugiau, Ž. Micevičius mano trejetuke būtų gavęs aukščiausią įvertinimą.
„Dragūnas“ ir toliau užtikrintai žygiuoja lygoje, o vienas iš svarbiausių pergalių kalvių lapkričio mėnesį – Ž. G. Virbauskas. Apskritai į tokius trejetus sunku įtraukti „Dragūno“ atstovus. Ekipa žaidžia komandinį rankinį, turi ilgą suolą, tad sėkmingos rungtynės „išsibarsto“ per visus komandos žaidėjus. Tačiau lapkritį Ž. G. Virbauskas buvo itin pastebimas.

Donatas Pasvenskas (LRF Prezidentas): Gabrielius Virbauskas 12, Deivydas Virbauskas 10, Ignas Grigas 8.

Šis mėnesis itin sėkmingas buvo Šiaulių ekipai, kuri iškovojo dvi pergales ir metė rimtą iššūkį „Dragūno“ rankininkams. Visose rungtynėse šioje komandoje geru žaidimu išsiskyrė Deivydas Virbauskas, todėl jam skyriau antrąją vietą, tačiau pirmoji atiteko jo broliui Žanui Gabrieliui, kadangi pastarojo sustabdyti nepajėgė net pakiliai žaidžiantys šiauliečiai. Ignui Grigui skirta trečioji vieta, kadangi kol kas iš žemesnės lygos atėjęs kaunietis praktiškai visiems „KTU“ varžovams kelia rimtas problemas ginantis, o nuo jo pasirodymo stipriai priklausomas ir visas Kauno klubas.

Tautvydas Kubilius (LRL atstovas spaudai): Gabrielius Virbauskas 12, Deivydas Virbauskas 10, Deivas Eidukonis 8.

Pirmoji vieta šį mėnesį turėtų atitekti visai Klaipėdos „Dragūno“ komandai, kuri kol kas žygiuoja „Vivus.lt“ rankinio lygoje itin užtikrintai. Vis dėl to iš šios ekipos išskirti norėtųsi Žaną Gabrielių Virbauską, kuris akivaizdu, jog šį sezoną pasitiko stipriai patobulėjęs ir vaidina labai svarbų vaidmenį klaipėdiečių žaidime. Antroji vieta atitenka jo broliui Deivydui Virbauskui, su kurio prisijungimu prasidėjo Šiaulių renesansas. Iškovotos dvi pergalės, sustiprintos pozicijos turnyrinėje lentelėje ir prie to stipriai prisidėjo geras Deivydo žaidimas. Trečioji vieta atitenka kol kas rezultatyviausiam lygos žaidėjui – Deivui Eidukoniui. Nors „Ūlos“ žaidimas kol kas stringantis, tačiau pats Deivas retai kada aikštę palieka be dviženklio įvarčių skaičiaus.

Vytautas Dailydka (Vidvie atstovas): Gabrielius Virbauskas 12, Deivas Eidukonis 10, Deivydas Virbauskas 8.

Klaipėdos „Dragūnas“ turėjo dar vieną gerą mėnesį, o jų gretose pirmuoju smuiku griežė Gabrielius Virbauskas. Būtent jam nusprendžiau ir skirti pirmąją vietą šį mėnesį. Antroji pozicija atitenka Varėnos jaunajam talentui Deivui Eidukoniui, o trečioji pozicija skirta Šiaulių atsigavimo priežasčiai – Deivydui Virbauskui.

Klaidas Janeika (Merginų U-17 rinktinės treneris) : Mindaugas Urbonas 12, Laurynas Palevičius 10, Edmundas Pelėda 8.

Mindaugui Urbonui skyriau  aukščiausią įvertinimą , kadangi būtent jis, mano nuomone, yra pagrindinis „Granito – Kario“ pergalių kalvis.. Laurynui Palevičiui antroji vieta. Kol kas būtent jis, mano akimis, yra greitų atakų lyderis visoje lygoje, o Edmundui Pelėdai trečioji vieta, kadangi būtent jo geras žaidimas dovanojo komandai pergalę Alytuje ir jo užsivedimas ir atsidavimas dažnai tampa „Šviesos“ varikliuku.

Audinga Kniubaitė (Lietuvos moterų rinktinės žaidėja): Laurynas Palevičius 12, Mindaugas Urbonas 10, Deivas Eidukonis 8.

Laurynas Palevičius puikiai pritapo Klaipėdos ekipoje. Greitai bėgantis kraštas puikiai įsipaišo „Dragūno“ greitame žaidime ir visą šį mėnesį svariai prisidėjo prie komandos pergalių. Kauno „Granito – Kario“ komandoje toks pats yra Mindaugas Urbonas, jo greitas žaidimas prieš Alytaus klubą leido kauniečiams atitrūkti ir ramiai užbaigti rungtynes. Ir trečioje vietoje Deivas Eidukonis, kuris būdamas gana jauno amžiaus šiuo metu yra rezultatyviausias lygos žaidėjas.

Bendra taškų suma:

Gabrielius Virbauskas: 44

Deivydas Virbauskas: 40

Deivas Eidukonis 26

Mindaugas Urbonas: 22

Laurynas Palevičius 22

Žygimantas Micevičius 10

Edmundas Pelėda 8

Ignas Grigas 8

Varžybų rezultatai