P.Babarsko ekipa tęsia nesėkmių seriją Čempionų lygoje

2015-10-12

Trečią pralaimėjimą iš eilės Čempionų lygoje patyrė Celės „Pivovarna Laško“ komanda, kurioje žaidžia Povilas Babarskas. Sekmadienį ketvirtajame ture Slovėnijos čempionai išvykoje nusileido „Flensburg-Handewitt“ ekipai 20:30 (10:13). Nė vienas lietuvio metimas tikslo nepasiekė.

Celės komanda į gilią duobę pateko pirmajame kėlinyje. Didelę jo dalį žaidimas vyko į vienus vartus ir šeimininkai 22-ąją minutę pirmavo net 12:4. Paskui „Pivovarna Laško“ nuopolį sustabdė, bet intrigos nebeatkūrė.

Per 4 rungtynes 2 taškus surinkusi Celės komanda A grupėje užima septintąją vietą. „Pivovarna Laško“ lenkia tik taškų neturintį Stambulo „Besiktas“ klubą. Į atkrintamąsias varžybas iš šios grupės pateks šešios komandos.

Zaporižės „Motor“, kuriai atstovauja Aidenas Malašinskas, ketvirtojo turo rungtynes žaidė ketvirtadienį. Ukrainos čempionai išvykoje 27:30 (8:15) pralaimėjo Šafhauzeno „Kadetten“ klubui, o po kirkšnies traumos ne visai atsigavęs A.Malašinskas pelnė 3 įvarčius.

„Motor“ per 4 rungtynes surinko 4 taškus ir D grupėje dalijasi antrąją vietą. Pirmauja 6 taškus turintis „Skjern“. Iš šios grupės į kitą etapą pateks dvi komandos.

Kitame ture „Pivovarna Laško“ sekmadienį namie žais su Paryžiaus PSG, „Motor“ irgi sekmadienį taip pat išvykoje – su „Elverum“.