P.Babarskui – Slovėnijos supertaurė

2015-08-30

povilas

Povilas Babarskas buvo rezultatyviausias Celės „Pivovarna Laško“ žaidėjas ir padėjo naujajai komandai iškovoti pirmąjį sezono prizą – Slovėnijos supertaurę.

Atkakliose rungtynėse dėl supertaurės „Pivovarna Laško“ šeštadienį pranoko nuolatinę varžovę Velenės „Gorenje“ ekipą 29:27 (15:11).

Celės rankininkai geriau pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje įtikinamai pirmavo, tačiau po pertraukos Velenės komanda ne tik pavijo, bet ir persvėrė rezultatą 26:24. Vis dėlto dramatiško mačo pabaigoje „Pivovarna Laško“ pavyko vėl perimti iniciatyvą.

Nors P.Babarskas žaidė rezultatyviausiai tarp nugalėtojų, naudingiausio rankininko prizu buvo apdovanotas jo komandos draugas Miha Zarabecas.

povilasaa

Praėjusį sezoną Celės rankininkai tapo Slovėnijos čempionais ir taurės laimėtojais, o abiejų turnyrų finaluose nugalėjo Velenės klubą.

Slovėnijos čempionatas prasidės kitą savaitgalį, o „Pivovarna Laško“ tradiciškai žais ne tik nacionalinėse varžybose, bet ir Čempionų lygoje.