Paaiškėjo LRF vyrų taurės finalininkai

2016-02-20

Alytaus ataka (LRF nuotr)Šeštadienį vykusiuose vyrų LRF taurės pusfinaliuose buvo karšta. Intriguojančiose dvikovose pergales iškovojo Alytaus „Almeida-Stronglasas“ ir Kauno „Granitas-Gaja-Karys“.

Pirmoji pusfinalio akistata, kurioje susitiko šeimininkai „Dragūnas“ ir „Almeida-Stronglasas“, žiūrovams padovanojo nuostabią kovą. Rungtynės vyko permainingai ir jose pirmaujanti ekipa nuolatos keitėsi. Pirmame kėlinyje dominavo abiejų ekipų gynyba, o į rūbines komandos išėjo esant lygiam rezultatui – 10:10.

Dragūno ataka (LRF nuotr)Antrajame kėlinyje žaidimas aikštelėje buvo panašus. Rungtynės vėl vyko taškas į tašką ir tik pačioje mačo pabaigoje sprendėsi nugalėtojas. „Dragūno“ ekipai keletą kartų nepavyko sėkmingai užbaigti savo atakų, o tuo pasinaudoję alytiškiai išsiveržė į priekį ir pasiglemžė pergalę rezultatu 24:22.

Alytaus komandai 7 įvarčius pelnė Žygimantas Micevičius. Jam puikiai talkino Tadas Stankevičius, pridėjęs 6 taiklius metimus.

Alytaus komanda (LRF nuotr)„Dragūno“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Igoris Kopišinskis. Jo sąskaitoje 7 taiklūs šūviai. Lukas Simėnas ir Remigijus Vaičekauskas pridėjo po 4 įvarčius.

Kitame pusfinalyje ginklus surėmė Vilniaus HC „Vilnius“ ir Kauno „Granitas-Gaja-Karys“. Šioje dvikovoje intrigos taip pat neišvengta. Permainingame pirmajame kėlinyje vyko įtempta kova ir nei vienai ekipai nepavykdavo susikrauti didesnio pranašumo. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi minimalia vilniečių persvara rezultatu 13:12.

Antrajame kėlinyje tik dar kartą buvo įrodyta, jog susitiko vienas kito verti varžovai. Tačiau lemiamas lūžis įvyko likus 10 min. iki rungtynių pabaigos. Kauniečiai vis lengviau rasdavo kelią varžovo vartų link, o vilniečiams užpulti nepavykdavo. „Granitas“ pelnė keletą įvarčių be atsako ir susikrovė reikią persvarą, kurios užteko pergalei. Kauniečiai pateko į finalą nugalėję HC „Vilnių“ 24:19.

„Granitui“ daugiausiai įvarčių pelnė Vaidas Drevinskas. Jo sąskaitoje 7 taiklūs šūviai. Po 4 įvarčius ekipai pridėjo Modestas Štarolis ir Deivydas Virbauskas.

Vilniečių komandoje 5 įvarčius pelnė Mindaugas Agurkis ir Marius Panavas. Dar 4 taiklius metimus atliko Šarūnas Sakalauskas.

Vyrų finalo rungtynės vyks sekmadienį 17:00.

Varžybų rezultatai