Panevėžyje varžėsi jaunieji rankininkai iš Baltijos šalių

2017-09-18

mainlogoSavaitgalyje rugsėjo 16 – 17 d. Panevėžio 3 sporto arenose karaliavo  rankinis, vyko tarptautinis XXI –asis rankinio turnyras“  Panevėžio taurė – 2017“.Turnyro organizatoriai – Panevėžio miesto savivaldybės sporto skyrius, Panevėžio KKSC, Raimundo Sargūno sporto gimnazija, asociacija HC „Grifas“, moterų rankinio klubas „Kova“ įdėjo daug pastangų, kad atvykę sportininkai galėtų  sėkmingai pademonstruoti savo gebėjimus sporto aikštelėse, patirti gerų emocijų, sutikti naujų draugų. Turnyre 2 mergaičių ir  4 berniukų grupėse  varžėsi 35 komandos. Net septyniolika komandų atvyko iš Latvijos ir Estijos, Panevėžiui atstovavo  7 rankinio komandos,iš viso apie 470 dalyvių. Per dvi dienas buvo sužaista 98 rungtynės. Varžybas aptarnavo  22 teisėjai. Turnyro metu vyko jaunųjų teisėjų seminaras .

Į Panevėžį atvyko ypač pajėgios Estijos, Lietuvos  komandos, nacionalinių čempionatų nugalėtojos.

Merginų U-17 grupėje nugalėjo Kauno raj. komanda, Panevėžio KKSC rankininkės (tren.A.Šlektienė) iškovojo 3 vietą – geriausia komandos žaidėja –Martina Jankevičiūtė.

Vaikinų U – 18 grupėje 3 komandoms surinkus vienoda taškų sumą,pagal įvarčių santykį  Panevėžio KKSC  atiteko 2 vieta(Tren.P.Mečionis, M.Vėta), geriausias žaidėjas Benas Balzarevičius, R.S.sporto gimnazija – 4 vieta (tren. M.Vėta) – geriausias žaidėjo prizas atiteko Mykolui Lapiniauskui.

U-16 grupėje((Tren.S.Sokolovas,P.Mečionis) iškovojo antrąją vietą geriausias žaidėjas – Pavelas Zeifertas

U-14 grupė(tren.S.Sokolovas,V.Burba) -4 vieta – geriausias komandoje pripažintas danielius Kairys.

Jauniausiųjų U-12  grupėje nugalėtojų taurė liko Panevėžyje , ji atiteko HC „Grifas“ komandai (tren.V. Burba),

geriausiuoju šį kartą pripažintas Arminas Grigaliūnas .Jaunesnė antroji miesto komanda liko 6 vietoje (tren..P. Mečionis) – geriausias žaidėjas Ervinas Kaulėnas.

Komandos nugalėtojos ir prizininkės apdovanotos taurėmis ir medaliais, geriausi žaidėjai – asmeniniais prizais. Išvykdamos komandos liko patenkintos gerai pavykusiu turnyru, ir jau planuoja atvykti sekančiais metais. Treneriai pasidžiaugė ,kad miesto  sporto vadovai parodė ypatingą  dėmesį šiam  tradiciniam rankinio renginiui.