Pirmosiose rankinio lygose tęsiasi kovos

2015-12-07

Praėjusią savaitę vyrų ir moterų pirmosiose rankinio lygose vyko reguliaraus sezono kovos. Vienur aiškėja favoritai, kitur kova dėl aukščiausių vietų dar labiau aštrėja.

Vyrų pirmoji lyga

Vyrų pirmojoje lygoje sužaistos dvejos rungtynės. A grupėje Panevėžio SG/LJR-98 pralaimėjo LSU FRK „Atletas-Gaja“ ekipai rezultatu 26:38 (15:20). Šiuo metu A grupėje trys ekipos yra surinkusios po keturis taškus.

Eil.Nr. KOMANDA 1 2 3 4 5 Įvarčiai+ / – TAŠKAI VIETA
1. Kauno LSU FRK „Atletas-Gaja” 38:19 33:34 38:26 109:79 4
2. VSC – Universitetas – Dragūnas 19:38 42:31 61:69 2
3. Kauno Technologijos Universitetas 34:33 25:32 33:26 92:91 4
4. Tauragės„Šiltaura-SM” 32:25 30:25 62:50 4
5. Panevėžio R.Sargūno sporto gimnazija/LJR-98 26:38 31:42 26:33 25:30 108:143 0

B grupėje Kauno rajono SM įveikė svečius SK „Molėtai“ ekipą – 38:30 (19:10). Po šių rungtynių pastarojoje grupėje nebeliko komandų, kurios nebūtų patyrusios pralaimėjimų.

Moterų pirmoji lyga

Moterų antrajame pagal pajėgumą šalies čempionate praėjusią savaitę sužaistos ketverios rungtynės. Įdomiausia dvikova vyko Utenoje, kur šeimininkių „DSC“ ekipa po pirmojo kėlinio turėjo ženklią persvarą (17:10) prieš „ALANDEKO-Vilniaus kolegija“, tačiau rungtynes laimėjo tik vienu įvarčiu – 26:25.

Pergales išvykose iškovojo abi Kauno regiono ekipos, kurios lieka nepralaimėjusios šiame sezone. Kauno SM „Gaja“ įveikė Vilniaus „SM-Tauras-Eglė“ ekipą 32:41 (8:17), o Kauno rajono SM Panevėžyje privertė pasiduoti KKSC-MRK „Kova“ komandą rezultatu 31:35 (10:16).

Paskutinėse turo rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo viešnios. Alytaus SRC „Margiris“ sėkmingai kovojo pirmajame kėlinyje 17:18, tačiau antrajame „Šiaulių sporto gimnazija-Salve“ padidino persvarą ir išsivežė pergalę – 28:36.