Po pergalės LRF I-osios lygos finale KTU mintys apie stipriausią šalies rankinio lygą (Bus papildyta)

2017-05-06

ktu cempionaiDvi dienas Garliavos sporto centre šurmuliavęs LRF I-osios lygos finalo ketvertas by „Basement“ finišavo praėjusio sezono vicečempionų „KTU“ rankininkų triumfu. Finale jie ir vėl susitiko su FRK „Atleto“ rankininkais ir šįkart juos jau įveikė rezultatu 32:26.

Pirmieji į aikštę šiandien žengė vakar savuosius pusfinalius pralaimėję Kauno raj. SM bei Šalčininkų raj. „Sokol“ ekipos. Daugiau jėgų po vakarykštės nesėkmės savyje surado finalo ketverto šeimininkai Garliavos rankininkai, kurie vedami rezultatyviausio lygos žaidėjo Armino Stankūno savo žiūrovų akivaizdoje sugebėjo iškovoti pergalė rezultatu 30:25 ir tuo pačiu lygoje užimti trečiąją vietą.

Didžiajame finale, kaip ir buvo galima tikėtis, intrigos ir kietos kovos netrūko. Abiejų komandų po vieną žaidėją jau pirmajame kėlinyje užsidirbo po raudoną kortelę. „Atleto“ ekipoje rungtynes priverstas baigti anksčiau laiko buvo vartininkas Lukas Gurskis, o „KTU“ klube iš aikštės išvarytas Ričardas Kazakevičius.

Praktiškai visas rungtynes vienokia ar kitokia persvara priekyje buvo „KTU“ rankininkai ir nors jų varžovams antrojo kėlinio viduryje buvo pavykę priartėti iki vieno įvarčio tuomet puikią atkarpą sužaidė šios ekipos vartininkas, o puolime tiesiog blizgėjo Karolis Jankauskas bei Ignas Grigas, kurie abu buvo išrinkti ir į simbolinį lygos septynetą. Drausmingiau rungtynių pabaigą sužaidęs „KTU“ klubas iškovojo ne tik LRF I-osios lygos taurę, bet tuo pačiu ir teisę kitais metais žaisti aukščiausioje šalies rankinio lygoje.

„KTU“ vyriausiasis treneris kalbėdamas apie kitų metų sezoną taipogi neslėpė ambicijų kelti savąją ekipą į stipriausią šalies lygą: „Jeigu lyga mus priims – mes ateisim“. Tuo tarpu paklaustas apie viso finalo metu vyravusią kietą kovą, kuri buvo vainikuota ir dviem raudonomis kortelėmis Darius Talačka teigė, jog tokios scenarijaus ir buvo galima tikėtis: „Tai yra Kauno derbis ir ta kova yra natūralu. Abi komandos norėjo laimėti čempionų titulą, tačiau už aikštelės ribų mes esame draugais. Manau, jog taip ir turėtų būti.“

LRF prezidentas Donatas Pasvenskas po praūžusio LRF finalo ketverto by „Basement“ teigė: „Turbūt nesuklysiu pasakydamas, kad šis LRF I lygos finalo ketvertas buvo išskirtinis savo šventiška atmosfera. Didžiulė padėka Garliavos sporto centrui priėmusiam šį renginį bei patiems klubams, kurie ėmėsi iniciatyvos ir sukūrė fantastišką šventę. Noriu pasveikint čempionų komandą – KTU, kurie ne tik kovingai bei azartiškai žaidžia aikštelėje, tačiau ir klubo veikloje yra inovatyvūs bei išradingi. Šio klubo veikla galėtų būti pavyzdys daugumai mūsų klubų kaip aplink save burti rankinio bendruomenę, kaip vystyti klubo veiklą bei pateikti ją viešojoje erdvėje. Linkiu sėkmės visiems finalo ketverto dalyviams, o čempionų lauksime kitąmet praveriant ir Vivus.lt lygos duris“

Varžybų rezultatai