Rankinio lygoje – revanšo nuotaikos

2017-02-18

Po taurės finalo ketverto pertraukos į arenas grįžta Vivus.lt vyrų rankinio lygos kovos. Šiame ture jėgas vėl surems taurės pusfinalyje trilerį padovanojusios HC „Vilniaus“ ir „Granito-Kario“ ekipos. Tai įdomiausia turo dvikova, tačiau ir kitose arenose galima laukti įdomios kovos. Šiame ture ilsėsis Panevėžio ekipa.

Kauno „Granitas-Karys“ – Vilniaus HC „Vilnius“

Kauno sporto halė 17:00

vilnius2Taurės pusfinalyje vilniečiai po 7 m. baudinių serijos palaužė Kauno ekipą. Pastaroji bus pikta ir žaisdama namuose sieks revanšo. Pirmojoje tarpusavio dvikovoje namuose taip pat buvo stipresni vilniečiai rezultatu 31:28. Jei HC „Vilnius“ įveiks „Granitą“ ir trečią kartą – pasivys juos ir turnyrinėje lentelėje. Tuomet kova dėl trečiosios vietos turėtų tęstis iki paskutiniojo turo. „Granito“ pergalės atveju jie beveik užsitikrintų bent trečiąją vietą reguliariajame sezone. Abiems ekipoms motyvacijos netruks.

Prognozė: 60-10-30

Klaipėdos „Dragūnas“ – Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“

Neptūno sporto salė 14:00

Antrajame čempionato rate Šiaulių klubas neberodo to įspūdingo žaidimo, kuriu kėlė siaubą daugumai ekipų sezono pradžioje. Pirmąją tarpusavio dvikovą išvykoje laimėjo „Dragūnas“ 30:22. Tad jie yra ateinančios dvikovos favoritai. Tačiau naujai „iškepti“ taurės laimėtojai turėtų nusiteikti rimtai kovai. Jei žaidėjai emociškai vis dar „pagiriosis“ po pergalės taurėje, galima sulaukti ir sensacijos. Vis tik žinant trenerio Artūro Juškėno reiklumą, komanda turėtų rungtynėms nusiteikti tinkamai.

Prognozė: 55-10-35

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ – Vilniaus VHC „Šviesa“

Alytaus sporto rūmai 14:00

varsaaČempionai nepatekę į taurės finalo ketvertą turėjo laisvesnių dienų ir galėjo tinkamai pasiruošti dvikovai su Vilniaus VHC „Šviesa“. Pirmąją dvikovą išvykoje jie laimėjo 23:18. Ir nors atrodo, kad alytiškiai yra ryškus favoritai – ši dvikova gali būti išskirtinai įtempta. Vilniečiai taurės pusfinalyje su „Dragūnu“ pademonstravo, kad gali kautis su sezono lyderiais. Žaidimas gerėja ir „Šviesa“ tampa vis grėsmingesniu varžovu. Čempionams lengva nebus, tačiau pergalę iškovoti jie turėtų.

Prognozė: 65-10-25

 

Varėnos „Ūla“ – Utenos HC „Utena“

Ažuolo G. Sporto salė 13:00

Dviejų apatinėje lentelės dalyje esančių komandų mūšis taip pat žada įdomią kovą. Kol kas be pergalių liekantys Utenos rankininkai sieks pirmųjų taškų ir laukiantis varžovas yra vienas iš tų, iš kurio jų galima atimti. Varėnos ekipa pirmąją dvikovoje išvykoje laimėjo 32:24. Vargu ar šįkart, net ir žaidžiant namuose, bus lengviau. Abiem ekipoms neturėtų trūkti motyvacijos. „Ūla“ pergalės atveju itin priartėtų prie galutinės septintosios vietos reguliariajame sezone. „Utenai“ tai šansas pakilti iš lentelės dugno.

Prognozė: 55-10-35

 

Varžybų rezultatai