Rezultatyviose rungtynėse užfiksuotos triuškinamos favoritų pergalės

2018-01-18

granitas utenaPo pertraukos sugrįžusioje „Vivus.lt“ rankinio lygoje buvo sužaistos dvejos 10-ojo turo rungtynėse, Jose didelių staigmenų neužfiksuota ir namuose žaidę favoritai pasiekė įtikinamas pergales.

Šiuo metu be pralaimėjimų žengianti Kauno „Granito – Kario“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje sutriuškino svečius iš Utenos. Kauniečiai jau per pirmąjį kėlinį atitrūko 15 įvarčių skirtumu ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 27:12. Vaizdas aikštėjė išliko toks pats ir antrajame kėlinyje. Kauno „Granitas – Karys“ iškovojo pergalę kol kas didžiausiu skirtumu, varžovus iš Utenos jie įveikė 52:25.

Valdemaras Novickis („Granitas – Karys“): „Prieš rungtynes akcentavome savo gynybą. Norėjome, ad jauni žaidėjai tobulėtų, mokytųsi kaip tvarkingai apsiginti. Praleido 25 įvarčius, todėl galiu pripažinti, jog apsiginti gerai nesugebėjome.

Gediminas Paukštė („Utena“): „Kauniečiai pirmaujanti komanda lygoje, mes turnyrinės lentelės apačioje. Gyvenam realiai pasauly ir tikėtis kažkokių teigiamų skaičių čia neįmanoma. Kalbant apie mūsų žaidimą, tai turime mažinti klaidų skaičių, negalime daryti tik klaidų. Jaunimas stengėsi, kovojo, bet tiek klysti net ir prieš tokią komandą negalima.

„Granitas – Karys“: Paulius Šarkauskas 11, Karolis Grigas ir Modestas Štarolis po 8, Mindaugas Urbonas 6, Manvydas Lazauskas ir Lukas Feoktistovas po 4.

„Utena“:  Eimantas Sinkevičius ir Karolis Ubeika po 7, Domantas Juodis 6, Kasparas Ubeika 2, Justas Daujotis, Evaldas Morkvėnas po 1.

drabavicius utenaVilniuje vykusiose „Šviesos“ ir „Ūlos“ rungtynėse intrigos taip pat neužfiksuota. Varėniškiai šiame mače vertėsi be vieno iš savo lyderių Deivo Eidukonio, tad jų užduotys sostinėje dar labiau apsunkėjo.

Jau per pirmąsias 10 minučių „Šviesa“ susikrovė solidų pranašumą (9:4) ir varžovų artyn neprisileido. Nors iki ilgosios pertraukos skirtumas per daug neišaugo, tačiau Valdo Drabavičiaus vedami vilniečiai pirmavo 23:16. Greitai puolusi „Šviesos“ ekipa per antrąjį kėlinį pranašumą dar labiau padidino ir rezultatyvias rungtynes laimėjo rezultatu 43:30. Po šių rungtynių „Šviesa“ susilygino pagal taškus su Klaipėdos „Dragūnu“, tačiau pastarieji vieneriomis rungtnėmis žaidė mažiau.

„Šviesa“: Valdas Drabavičius 10, Artūras Švilpa 8, Karolis Antanavičius 7, Rosvaldas Ramunis 5, Tomas Bernatavičius 4.

„Ūla“: Justas Lynikas 9, Kęstutis Ikasala 5, Rimantas Palevičius 4, Donatas Leknickas ir Klaidas Stoškus po 3.

Varžybų rezultatai