Rumunių gynyba lietuvaitėms buvo per kieta.

2017-03-18

Lietuvos U19 merginų rankinio rinktinė nesėkmingai tęsia pasirodymą atrankos turnyre į Europos čempionatą Ispanijoje. Šį kartą lietuvaitės, vadovaujamos Gintarės Rašimienės, turėjo pripažinti bendraamžių iš Rumunijos pranašumą. Po šio pralaimėjimo Lietuvos U19 merginų rankinio rinktinė galutinai prarado viltis patekti į finalinį Europos čempionato etapą.

17342290_10211225216601456_1917053336_o

Stringančiu puolimu pradėjusios rungtynes rumunės iškart paleido lietuvaites į priekį, tačiau 13-ąją rungtynių minutę Rumunijos rankininkės išlygino, o vėliau ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai (8:6).  Pradžioje dar radę kelių prie varžovių vartų, lietuvaitės visiškai sustojo kėlinio antroje pusėje ir per paskutines 15 pirmojo kėlinio minučių sugebėjo pasižymėti 4 kartus. Tai leido Rumunėms, po pirmosios rungtynių dalies, susikrauti gana solidžią 5 įvarčių persvarą (19:14).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje per daug nesikeitė. Rumunės nemažino apsukų ir toliau tik didino savo pranašumą. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui rumunės šventė pirmąją pergalę šiame atrankos turnyre, o mūsiškės rankininkės dar kartą aikštę turėjo palikti nuleidusios galvas (31:26).

Lietuvos rinktinėje ir vėl išsiskyrė Roberta Ivanauskaitė pelniusi 8 įvarčius, Emilė Anglinskaitė pasižymėjo 7 tiksliais metimais, Greta Sadauskaitė pelnė 4 įvarčius, Fausta Arbutytė ir Eimantė Zenkovaitė pasižymėjo 2 įvarčiais, Justina Zenkovaitė ir Aušra Šponė atliko po 1 tikslų metimą.

Rytoj Lietuvos U19 merginų rankinio rinktinė susitiks su turnyro šeimininkėmis Ispanijos rankininkėmis, kurios vakar palaužė Rumunijos rinktinę, o šiandien rungtyniaus su islandėmis.