Šiaulių SM „Dubysa“ – LRF taurės ketvirtfinalyje

2018-10-29

amber siauliaiLRF taurės varžybose paaiškėjo aštuonios komandos, kurios susigrums ketvirtfinalio etape. Vienintelėje aštuntfinalio kovoje pergalę pasiekė ir į kitą etapą žengė Šiaulių SM „Dubysa“.

Šiauliečiai antrosiose aštuntfinalio rungtynėse rezultatu 36:30 pranoko Vilniaus HC „Amber“ rankininkus. Pirmąjį tarpusavio mačą Vilniuje „Amber“ buvo laimėję 23:21. Susumavus dviejų rungtynių rezultatus į kitą etapą žengė Šiaulių klubas.

Atsakomąjį mačą Šiauliuose šeimininkai pradėjo užtikrintai. Įpusėjus pirmajam kėliniui jie pirmavo 9:4, o per likusi laiką pranašumas išaugo iki 20:12. Antrajame kėlinyje vienu metu skirtumas buvo netgi dviženklis (30:19). Nors vilniečiams buvo pavykę priartėti (32:27), tačiau Šiaulių SM „Dubysa“ ramiai užbaigė rungtynes ir išlaikė pranašumą (36:30).

Kitame etape Šiaulių SM „Dubysa“ susitiks su Klaipėdos „Dragūnu“. Kitos ketvirtfinalio poros: Kauno „Ąžuolas KTU“ – Vilniaus VHC „Šviesa“, Vilniaus HC „Vilnius“ – Molėtų „InTransport“ bei Kauno „Granitas – Karys“ ir Alytaus „Varsa – Stronglasas“. Ketvirtfinalio etapas bus žaidžiamas gruodžio 1-2 dienomis, o  finalinio ketverto varžybos įvyks Klaipėdoje.