Šįvakar – intriguojančios rankinio dvikovos

2015-03-04

Šiandien 19 val. Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai savo aikštėje (Taikos pr. 61A) susitiks su dar praėjusį savaitgalį Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės finale Pasvalyje kovojusiais Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkais, o Alytaus sporto rūmuose taip pat nuo 19 val. vietos „Almeidos-Stronglaso“ ekipa susikaus su Vilniaus VHC „Šviesa“ rankininkais.

Alytiškiai 2014 metų lapkričio 22 dieną Vilniuje VHC „Šviesą“ nugalėjo rezultatu 33:23 (19:9).

Alytaus rankininkai (13 pergalių, 2 pralaimėjimai) Lietuvos „Vivus.lt rankinio lygos čempionate užima antrąją vietą, o vilniečiai (9 pergalės, 6 pralaimėjimai) – ketvirtą vietą.

Principingas mūšis

Rungtynės tarp „Dragūno“ ir „Granito-Gajos-Kario“ – principinės. Klaipėdiečiai sekmadienį Kauno rankininkus nugalėjo po nervingos ir atkaklios kovos rezultatu 26:24 (11:11), tad granitiečiai yra pikti ir žūtbūt sieks revanšo.

„Pamenu, kai mes 2010 ir 2011 metais iškovojome LRT taurę (tada dar buvo ne LRF, o LRT taurės varžybos), apie dvi savaites niekaip negalėjome įeiti į varžybų ritmą, po euforijos buvome duobėje. Kalbėjau su vyrais apie tai, aiškinau, kad tai svarbios rungtynės, galinčios net lemti pirmąją reguliaraus „Vivus.lt“ rankinio lygos čempionato vietą. Mums labai reikia šios pergalės“, – sakė „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Jis pabrėžė, kad Pasvalyje LRF taurės finale jo komanda nežaidė taip, kaip gali.

„Tai buvo vienos prasčiausių mūsų šio sezono rungtynių, bet pergalė yra pergalė“, – teigė klaipėdiečių treneris.  

Šįkart rungtynių rezultatas bus įrašytas į dvejų pirmenybių – Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos ir Baltijos Iššūkio taurės turnyrinę lentelę.

Priminsime, kad „Dragūnas“ šį sezoną „Vivus.lt“ rankinio čempionate 2014 metų lapkričio 23 dieną Kaune granitiečius įveikė rezultatu 25:23 (10:10).

Klaipėdiečiai tiek „Vivus.lt“ rankinio lygos čempionate (14 pergalių, 1 pralaimėjimas), tiek Baltijos Iššūkio lygos turnyre (6 pergalės, 1 pralaimėjimas) yra vienvaldžiai lyderiai.

„Granitas-Gaja-Karys“ tiek Baltijos Iššūkio lygos turnyre (3 pergalės, 4 pralaimėjimai), tiek Lietuvos čempionate (8 pergalės, 2 lygiosios, 5 nesėkmės) užima penktąją vietą.  

Dragūniečių ir granitiečių dvikovą nuo 18.50 val. tiesiogiai transliuos „SportoTV.lt“.

Varžybų rezultatai