Startas naujajam sezonui bus duotas Garliavoje

2017-08-31

dragūnas1Rugsėjo 16 dieną galima laikyti naujojo 2017/2018 – ųjų metų klubinio rankinio sezono pradžia. Būtent tą dieną Garliavoje įvyks jau tradicinėmis tapusios LRF Supertaurės finalinės varžybos, kuriose susigrums pajėgiausi praėjusių metų Lietuvos moterų ir vyrų klubai.

Moterų finale išvysime principinę Kauno „ACME – Žalgirio“ bei Kauno raj. HC „Garliavos – Cascados“ dvikovą. Abi ekipos praėjusiais metais žaidė, tiek LRF „Basement“ taurės finale, tiek Lietuvos moterų lygos finalinėse varžybose. Moterų lygoje geriau sekėsi Garliavos ekipai, tuo tarpu taurėje triumfavo žalgirietės. Būtent Kauno „Žalgirio“ merginos stengsis apginti ir praėjusiais metais iškovotą LRF Supertaurę. Kauno klubas pernai Jurbarke šį titulą iškovojo įveikdamos Vilniaus LEU „Šviesa – Eglė“ merginas. Ar pavyks žalgirietėms išlaikyti savo rankose šį titulą, o galbūt jauna ir ambicinga Garliavos merginų ekipa paverš ir jį? Atsakymą į šį klausimą galite sužinoti rugsėjo 16 dieną 11:00 val. atvykę į Garliavos sporto ir kultūros centrą.

Tuo tarpu vyrų Supertaurės finale nuo praėjusių metų pakito abu dalyviai. Jurbarke pernai sezoną titulu pradėję Alytaus „Varsos“ rankininkai šiemet galės būti tik žiūrovais, kadangi išvysime Klaipėdos ir Vilniaus klubų akistatą. Abu pagrindinius vietinius trofėjus pernai laimėjęs Klaipėdos „Dragūnas“ sieks savo kolekciją papildyti ir Supertaure, o jų varžovu bus praėjusių metų LRF „Basement“ taurės finalininkas HC „Vilnius“. Šių rungtynių pradžia Garliavos sporto ir kultūros centre 13:15 val.

Abejas finalo rungtynes tiesiogiai galėsite stebėti DelfiTV.

Varžybų rezultatai