Startavo vyrų I lygos atkrintamosios kovos

2016-03-23

timthumbPrasidėjo Lietuvos vyrų I rankinio lygos atkrintamosios kovos. Pasibaigus reguliariajam sezonui paaiškėjo visos ketvirtfinalio poros, kurios jau spėjo sužaisti pirmąsias rungtynes. Ketvirtfinalio serijose kovojama iki dviejų pergalių.

Kauno LSU FRK „Atletas-Gaja“ namuose nugalėjo Kauno rajono SM ekipą rezultatu 32:25 (16:13). Rezultatyviausi nugalėtojų gretose buvo Evaldas Vėta ir Karolis Budrys pelnę atitinkamai 9 ir 8 įvarčius. Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Julius Rimavičius pelnęs 8 įvarčius.

Šalčininkų „Sokol“ turėjo problemų dvikovoje su Tauragės „Šiltaura-SM“ bet įrodė savo favoritų statusą ir palaužė varžovus 33:31 (16:15). Nugalėtojams 7 įvarčius pelnė Vytautas Tolstovas, o Ernestras Antropinas pridėjo 5. Tauragės ekipoje nesulaikomas buvo 13 įvarčių pelnęs rezultatyviausias čempionato žaidėjas Artūras Butkus.

Kauno Technologijos Universitetas susigrūmė su Molėtų „SK Molėtai“ ekipa. Studentai nebuvo tinkamai pasiruošę šioms rungtynėms ir pergalę, puikiai sužaidę pirmąjį kėlinį, išsivežė svečiai. Galutinis rezultatas 24:28 (10:17). Nugalėtojams po 7 įvarčius pelnė Martynas Lapinskas ir Tomas Maciulevičius. Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Ignas Grigas taip pat pelnęs 7 įvarčius.

Paskutinėse pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse savo jėgas išmėgino Alytaus SRC „Almeida-Stronglasas“ ir VSC – Universitetas – Dragūnas. Principinę dvikovą rezultatu 32:30 (17:15) laimėjo klaipėdiečiai ir išsivežė pergalę iš Alytaus. Klaipėdiečiams 8 įvarčius pelnė Benas Butkus, po 6 pridėjo Lukas Simėnas ir Gabrielius Virbauskas. Alytaus ekipoje siautėjo Tomas Straigys, kurio sąskaitoje 14 tikslių metimų. Ernestas Milius pridėjo 6.

Finalo ketvertas numatytas gegužės 7-8 d. Tuomet pusfinalio rungtynes laimėjusios ekipos susitiks finale.

Varžybų rezultatai