Turkės ir vėl nugalėjo Lietuvos nacionalinę moterų rinktinę

2017-03-18

Lietuvos moterų rinktinė nuo ketvirtadienio savo stovyklą pratęsė Turkijoje, kur Bo Milton Andersen vadovaujama Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė sužaidė dvejas draugiškas rungtynes su šios šalies nacionaline komanda.

17408347_1484086114957781_1534475821_oPirmasis Lietuvos ir Turkijos rinktinių susitikimas baigėsi triuškinančia Turkijos rinktinės pergale rezultatu (15:43).

Antrose šių rinktinių draugiškose rungtynėse vaizdas kardinaliai pasikeitė ir lietuvaitės nuo pirmųjų minučių atsakė į kiekvieną Turkijos rinktinės tikslų metimą. Lietuvaitės neleido turkėms pabėgti į priekį kaip praėjusios rungtynės ir ilsėtis išėjo turėdamos vos 1 įvarčio deficitą (14:15).

Antroje rungtynių pusėje turkės pradėjo greitinti žaidimo ritmą ir greitų atakų pasėkoje didino pranašumą. Nuskambėjus rungtynių sirenai švieslentėje degė nepalankus rezultatas lietuvaitėms (23:30).

Varžybų rezultatai
Europos rankinio federacijos iššūkio taurė, moterys
2017
11.11
Kauno "Acme-Žalgiris"
London GD Handball Club
42
13
2017
11.18
London GD Handball Club
Kauno "Acme-Žalgiris"
21
32
Europos rankinio federacijos iššūkio taurė, vyrai
2017
11.18
HC Eurofarm Rabotnik
Kauno "Granitas-Karys"
28
24
20:00
2017
11.25
Kauno "Granitas-Karys"
HC Eurofarm Rabotnik
17:00
LRF Vyrų Taurės ketvirtfinalis
2017
11.18
Alytaus "Varsa-Stronglasas"
Kauno "KTU"
37
33
2017
11.18
Vilniaus VHC "Šviesa"
HC Vilnius
25
25
2017
11.19
HC Vilnius
Vilniaus VHC "Šviesa"
29
37
2017
11.19
Kauno "KTU"
Alytaus "Varsa-Stronglasas"
38
35
Lietuvos moterų rankinio lygos čempionatas
2017
11.18
Šiaulių "SM "Dubysa-ŠSG"
HC Garliava "SM-Cascada"
26
50
2017
11.22
Vilniaus "Eglė-Šviesa-SM "Tauras"
Kauno "Acme-Žalgiris"
19:30
Lietuvos vyrų rankinio čempionato I-os lygos varžybos
2017
11.19
HC Molėtai-InTransport
Pasvalio "Kurana-SM"
14:00
2017
11.19
Vilniaus HC "Amber"
Šalčininkų rajono "Sokol"
14:30
Lietuvos moterų rankinio čempionato I-os varžybos
2017
11.19
Šiaulių SG-SM "Dubysa"
SC/SK Molėtai
12:00
2017
11.19
Kauno "Acme-Žalgiris-2"
Utenos DSC
13:00
2017
11.19
Kauno rajono SM
Klaipėdos "Dragūnas-Viesulas"
13:00