U19 merginų rinktinė pralaimėjo ir antrąsias grupės rungtynes

2015-07-24
persisted.ab317c7a-d1b0-1477-ef6b-30339a5ffb19._ABS1457

Asociatyvi nuotrauka

Ir toliau nesėkmės persekioja Lietuvos merginų iki 19 metų rankinio rinktinę. Ispanijoje vykstančiame Europos čempionate pralaimėtos antrosios grupės rungtynės Rusijos rinktinei rezultatu 17:41.Tačiau tai dar ne visos blogos naujieno iš Ispanijos.

Rusės buvo nesulaikomos ir sutriuškino Lietuvos rinktine rezultatu . Jau po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 21:7 rusių naudai ir antrajame kėlinyje teliko sutvarkyti formalumus.

Lietuvai 5 įvarčius pelnė Inesa Verbovik, 4 Erika Drulytė, po 3 Greta Rinkevičiūtė ir Brigita Ivanauskaitė, Eglė Laurinavičiūtė ir Gerda Trušytė pridėjo po vieną. Geriausia rungtynių žaidėja lietuvaičių gretose pripažinta Benita Šliupaitė.

Rusių gretose, kurių trenerių štabas leido pasireikšti ne tik lyderėms, išsiskyrė Mariana Egorova pelniusi 6, bei Nikitina Natalia ir Seradskaya Anastasia įmetusios po 5 įvarčius.

Užkeiktas ketvirtadienis

Rinktinės vadovas Tomas Barysas informavo, kad kol kas čempionatas kaip užkeiktas. Rinktinę persekioja nesėkmės. Prieš vakar dienos rungtynes su Makedonija šilumos smūgį gavo viena iš pagrindinių komandos gynėjų Roberta Ivanauskaitė, kurią netgi teko vežti į ligoninę.

Rinktinės vadovas teigė, kad nors sąlygos visoms rinktinėms vienodos, bet jos nėra idealios. Lauke apie 40 laipsnių šilumos, o salės nėra kondicionuojamos ar kitaip vėsinamos. Žaisti sudėtinga.

Tačiau tai nebuvo visos nesėkmės. Tą pačią dieną pirmojo kėlinio viduryje traumą patyrė vienintelė rinktinės kairiarankė Simona Jaškūnaitė. Kaip paaiškėjo vėliau, jai čempionatas jau baigtas – trūko raištis, pažeistas meniskas.

T. Barysas akcentvo, kad tokia nesėkmių virtinė paveikė merginas ir tai galėjo daryti įtaką galutiniam rezultatui kovoje su Makedonijos rinktine.

Primename, kad ryt laisva diena, o paskutiniąsias grupės rungtynes Lietuvos rinktinė žais šeštadienį su Vokietijos rinktine.

Varžybų rezultatai