„Ūla“ dar labiau įsitvirtino trečioje pozicijoje

2015-03-07

Dar labiau Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos čempionato trečioje turnyro lentelės pozicijoje įsitvirtino Varėnos „Ūla“, iškovojusi dešimtąją pergalę (1 lygiosios, 5 nesėkmės). Šįkart varėniškiai išvykos rungtynėse rezultatu 36:29 (18:14) nugalėjo priešpaskutinę vietą čempionate užimančią HC „Utena ekipą (1 pergalė, 1 lygiosios, 14 pralaimėjimų).

Šįkart Utenos rankininkai priešinosi itin atkakliai – beveik visą pirmąjį kėlinį virė nuožmi – įvartis į įvartį kova, tik kėlinio pabaigoje varniškiai šiek tiek atitrūko – 18:14.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai buvo sumažinę skirtumą iki 2 įvarčių – 20:22, tačiau netrukus „Ūlos“ atstovai vėl sužaidė sėkmingesnę atkarpą (6:0) ir vėl jautėsi saugiau – 28:20. Nuo tos akimirkos HC „Utena“ rankininkams nebepavyko atkurti rungtynių intrigos.

„Ūlos“ komandą į pergalę vedė 8 (2 iš 7 m) įmetęs Remigijus Čepulis, po 7 pridėjo Kęstutis Ikasala ir Žygimantas Grigėnas, po 3 – Rimantas Palevičius, Laurynas Petrušis ir Šarūnas Krisiulevičius.

Uteniškius gelbėti bandė 10 (5 iš 7 m) įmetęs Arūnas Urbonas, 5 surinko Eigirdas Budrevičius, 4 – Karolis Vilutis, po 3 – Andrius Katinas ir Tomas Čiužas.

Andrius Katinas (HC „Utena“ žaidėjas): „Pirmąja rungtynių dalį visai gerai kovojome, tačiau antroje  dalyje šiek tiek pristigo jėgų, varžovų žaidėjų suoliukas buvo šiek tiek ilgesnis. Norėčiau padėkoti komandai už kovingumą, o žiūrovams – už palaikymą“.

Kęstutis Ikasala (Varėnos „Ūlos“ žaidėjas): „Pirmąją kėlinio dalį buvome prisnūdę, tačiau antro kėlinio pradžioje atsibudome ir žaidimas įsivažiavo. Šiandien galėjo žaisti daugiau žaidėjų ir viskas lengviau lipdėsi“.